Showing 1–12 of 19 results

قیمت و خرید اینترنتی ست تیشرت و شلوارک مردانه خانگی و راحتی

ست تیشرت و شلوارک مردانه | قیمت و خرید آنلاین انواع جدیدترین ست تیشرت و شلوارک | فروشگاه اینترنتی سویکس

خرید ست تیشرت و شلوارک مردانه

فروشگاه اینترنتی سویکس  بهترین ارائه دهنده ست تیشرت و شلوارک مردانه در طرح ها و رنگ بندی های مختلف در ایران میباشد .انواع ست تیشرت و شلوارک مردانه از ترندهای سال گرفته تا مدل‌های مورد نیاز برای روزمره را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی سویکس تهیه کنید.

سویکس این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که در دوران کرونا بدون نیاز به مراجعه حضوری از موجودی محصولات جدید با خبر شوید و زیباترین و جدیدترین تیشرت و شلوارک راحتی مردانه به صورت آنلاین دیدن کرده و سفارش خود را به صورت آنی ثبت کنید تا در کمترین زمان بتوانید محصول مورد علاقه خود را درب منزل دریافت کنید . جنس الیاف محصولات سویکس بسیار مرغوب بوده و به پوست بدن آسیب نمی رساند ولی در این حال زیبا و چشم نواز می باشد .

تیشرت مردانه

تیشرت مردانه نوعی لباس است که آقایان آن را برای پوشش بالا تنه خود استفاده می کنند . شکل و حرف تیشرت از حرف T انگلیسی بهره گرفته شده است . تاریخچه تی شرت مردانه به سال های گذشته در جنگ بین آمریکا و مکزیک بر می گردد که به عنوان لباس زیر مردانه برای اولین بار در تاریخ مورد استفاده قرار گرفت . تیشرت در بین سالهای ۱۸۹۸ تا ۱۹۱۳ به این دلیل به وجود آمد که پوششی بین پوست و لباس نظامی باشد . کم کم با گذر زمان شکل و طرح تیشرت ها تغییر کرد و انواع مختلفی پیدا کرد .

شلوارک مردانه

شلوارک راحتی مردانه نوعی لباس است که آقایان آن را برای پوشش پایین تنه خود استفاده می کنند. امروزه استفاده از شلوارک ها به علت راحتی و خنک بودن در فصل تابستان بسیار مورد علاقه آقایان واقع شده است.

اگر کمی دقت کرده باشید متوجه می شود که دیگر از پیژامه های قدیمی و گشاد در خانه ها خبری نیست و بیشتر افراد از شلوارک مردانه به عنوان لباس راحتی در خانه استفاده می کنند.

همانطور که از اسم شلوارک مشخص است قد کوتاه تری نسبت شلوار دارد ، معمولا قد شلوارک های مردانه تا زانو می باشد .در هنگام خرید شلوارک مردانه به نکاتی همچون قد ، فاق و اندازه کمر ، جنس شلوارک راحتی مردانه دقت کنید .