Showing all 12 results

تیشرت تک مردانه ترک | قیمت و خرید جدیدترین تی شرت های مردانه

تیشرت تک مردانه | قیمت و خرید آنلاین انواع جدیدترین تی شرت های تک مردانه | فروشگاه اینترنتی سویکس

تیشرت تک مردانه چیست ؟

عبارت تی شرت یک کلمه انگلیسی می باشد که وارد زبان فارسی شده است. اگر به شکل تیشرت تک دقت کرده باشید متوجه می شود شباهت زیاد به حرف T انگلیسی دارد . به همین دلیل اسم این نوع لباس تی شرت گذاشته شده است . تیشرت تک مردانه به لباسی گفته می شود که قسمت بالا تنه را پوشش می دهد .

حالا ما دو نوع تی شرت داریم (تی شرت تک ، ست تی شرت و شلوار ، شلوارک)معمولا بعضی از تی شرت ها داری ست شلوار یا شلوارک می باشند که قیمت های بالاتری نسبت به تی شرت ها تک دارند . تیشرت تک مردانه هیچگونه ست نداشته و فقط یک تی شرت در طرح ها ، رنگ ها و سایز های مختلف به کاربر ارائه می شود. تی شرت ها با یقه های متفاوتی در بازار عرضه می شوند ، تعداد تی شرت های یقه گرد نسبت به تیشرت های یقه 7 و یقه دار بیشتر میباشد . در ادامه بیشتر با جزئیات تیشرت تک مردانه آشنا خواهید شد .

تاریخچه تیشرت

شاید گمان کنید که تیشرت همیجوری امده و هیچگونه عقبه و تاریخچه ای ندارد اما باید بدانید که سخت در اشتباه هستید . تاریخچه تیشرت به یک قرن پیش بر می گردد. این لباس برای اولین بار در جنگ بین مکزیک و امریکا در سال های  ۱۸۹۸ تا ۱۹۱۳ مورد استفاده قرار گرفت . در ابتدا این تیشرت تک مردانه اغلب بدون دکمه به عنوان لباس زیردر جنگ استفاده می شد به عنوان یک لایه محافظ بین پوست و لباس نظامی عمل می کرد. به تدریج از تیشرت کشاورزی در مزرعه  و لباس کار در نیروی دریایی، به لباس مد روز ، لباس مجلسی و لباس بیرون تبدیل شد و تیپ جوانان را از حالت قدیمی و دموده خارج کرد .

خرید تیشرت تک مردانه

فروشگاه لباس راحتی سویکس  بهترین ارائه دهنده انواع  تیشرت مردانه در طرح ها و رنگ بندی های مختلف در ایران میباشد .انواع تیشرت راحتی مردانه از ترندهای سال گرفته تا مدل‌های مورد نیاز برای روزمره را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی سویکس تهیه کنید.

سویکس این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که در دوران کرونا بدون نیاز به مراجعه حضوری از موجودی محصولات جدید با خبر شوید و زیباترین و جدیدترین تیشرت های راحتی مردانه  به صورت آنلاین دیدن کرده و سفارش خود را به صورت آنی ثبت کنید تا در کمترین زمان بتوانید محصول مورد علاقه خود را دریافت کنید . جنس الیاف محصولات سویکس بسیار مرغوب بوده و به پوست بدن آسیب نمی رساند ولی در این حال زیبا و چشم نواز می باشد .

انواع یقه تیشرت تک مردانه

یقه گرد

تیشرت های یقه گرد از متداول ترین و پر استفاده ترین نوع تیشرت تک مردانه می باشد که بیشتر برای افرادی که صورت کشیده دارند مناسب می باشد .

یقه هفت

تیشرت یقه هفت همانطور که از نامش مشخص است به شکل عدد هفت در زبان فارسی می باشد . این نوع یقه بیشتر برای افرادی که شانه های پهن ، صورت گرد و سینه های بزرگ دارند مناسب تر می باشد.

یقه هنلی

تیشرت یقه هنلی ترکیب دو یقه گرد و هفت می باشد اما با این تفاوت که یقه هنلی دارای دکمه می باشد . فرد می تواند به صورت دو منظور از این لباس استفاده کند و با تنظیم باز و بسته کردن دکمه های لباس یقه آن را به حالت های مختلفی تبدیل کند .

یقه اسکی

یقه تی شرت های یقه اسکی تا بالاتر از گردن امتداد دارد . بیشتر از تیشرت های یقه اسکی در فصول سرد سال استفاده می شد تا گردن را گرم نگه دارد.

یقه اسکوپ

یقه اسکی مشابه یقه گرد است اما مقدار باز تر از یقه گرد بوده به طوری که استخوان های ترقوه را به زیبایی نشان می دهد. تی شرت های یقه اسکوپ خیلی رایج نبوده اما استایل های شیک و فوق العاده ای برای اقایان به ارمغان می آورد.