Showing 1–12 of 89 results

لباس راحتی مردانه | قیمت و خرید اینترنتی لباس خواب و خانگی

 در گذشته آقایان به لباس راحتی خود به خصوص پوششی که برای محیط منزل استفاده می‌کردند توجه چندانی نداشتند و لباس هایی که برای محیط بیرون از منزل آنها نورد استفاده قرار می گرفت و کمی مندرس شده بودند را برای محیط منزل به عنوان لباس راحتی استفاده می‌کردند و جنس، رنگ، طرح و کیفیت آن برای آنها توجه چندانی نداشت، اما خوشبختانه امروزه به علت پیشرفت صنعت مد در جهان و الگوبرداری از افراد معروف و شیک پوش، آقایان همواره به دنبال شیک پوش بودن در محیط منزل و همچنین در خارج از محیط منزل می باشند.

یکی از لباس های کلیدی برای آقایان لباس راحتی مردانه می باشد که دارای خصوصیات و ویژگی های مختلفی است و اگر لباسی فاقد این ویژگی ها باشد، مسلما اصلی ترین ویژگی آن؛ یعنی راحتی لباس زیر سوال قرار خواهد گرفت. برای آشنایی بیشتر با لباس راحتی مردانه و تعریف صحیحی از این لباس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

لباس راحتی مردانه

خوشبختانه در سال‌های اخیر آقایان به نوع پوشش و استایل خود اهمیت بسیاری می دهند، اما واژه شیک پوش و جنتلمن تنها به اهمیت دادن نوع پوشش در مورد لباس های بیرون از منزل اطلاق نمی گردد، بلکه نوع پوشش در محیط منزل و در واقع لباس راحتی مردانه نیز می تواند علاوه بر نمایش شیک پوشی افراد، نشان دهنده نوع رفتار آنها با افراد خانواده خواهد بود.

بنابراین آقایانی که به نوع لباس پوشیدن خود اهمیت می دهند و به دنبال شیک پوشی هستند، می بایست علاوه بر بر تمرکز و توجه به لباس بیرون از منزل خود حتماً به لباس مردانه در محیط منزل نیز توجه کنند و بتوانند از انواع شیک و جذاب و آن استفاده کنند. برای آشنایی با انواع لباس مردانه و راهنمایی در مورد خرید بهترین انواع آن ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.

معمولا اکثر آقایان ترجیح می‌دهند که در محیط منزل خود از لباسی استفاده کنند که علاوه بر راحت بودن، شیک نیز به نظر برسد. بنابراین لباس راحتی مردانه باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که بتواند هر دوی این ویژگی‌ها را حمایت کند. در سال‌های اخیر تولیدی های مختلفی در جهت طراحی و تولید لباس های مردانه دست به کار شدند و همانند گذشته تنها به طراحی یک مدل خاص کفایت نمی‌کند و برای انواع سلیقه ها، انواع بودجه ها و هزینه ها لباس های مختلف در جنس، رنگ، طرح و کیفیت های متفاوتی تولید می‌کنند تا همگان بتوانند از لباس راحتی شیک، جذاب و در عین حال راحت استفاده کنند.

لباس راحتی که توسط برندهای معتبر طراحی و تولید می‌شود؛ کاملاً با استانداردهای جهانی هماهنگی دارد و سایز بندی آنها معمولاً هماهنگ با انواع مدل هایی است که دارای سایز های مختلف هستند. از طرف دیگر طرح و رنگ آن نیز کاملاً با یکدیگر متناسب خواهد بود و هارمونی رنگ ها را نیز در نظر می‌گیرند و برای فصل‌های مختلف از جنس و کیفیت های مختلف لباس راحتی استفاده می‌کنند و رنگ مشخص در فصل ها را نیز در تولید لباس مردانه خود لحاظ می‌کنند.

همه چیز در مورد لباس راحتی مردانه

از جمله لباس های محبوب و پر کاربرد آقایان می توان به لباس راحتی مردانه اشاره کرد. پوشیدن این نوع لباس را می توان از آسان ترین انواع استایل آقایان محسوب کرد، زیرا طرح و رنگ آن تقریبا تا حد زیادی به سلیقه شخصی شما بستگی دارد و نیازی به رعایت کردن قوانین و اصول خاصی ندارد. البته این لباس ها می بایست تا جای ممکن از نوع با کیفیت آن تهیه شود، زیرا تایم زیادی از استراحت روزانه در منزل با لباس خانگی مردانه شکل می گیرد و پوست به صورت مستقیم با آن در ارتباط است، لذا برای خرید لباس های راحتی مناسب خانه دقت زیادی داشته باشید. برای آشنایی با این نوع لباس ها و ویژگی های آن این مطلب را از دست ندهید.

لباس راحتی مردانه

انواع لباس راحتی مردانه سویکس

لباس مردانه با توجه به سبک لباس پوشیدن شما و تعریفی که از لباس راحتی دارید، متفاوت می باشد. ممکن است شما حتی با کت شلوارهای نخی و یا الیاف طبیعی نیز راحت باشید، ولی برخی راحتی را تنها در ست تیشرت و شلوارک می بیند. با توجه به این مبنا لباس راحتی مردانه به انواعی تقسیم می گردد که شامل تیشرت، شلوارک، کاور، تاپ، ست ورزشی، ست راحتی، شلوار کتان، شلوار اسلش، شلوار جاگر، هودی و شلوار و بسیاری آیتم های دیگر می باشد.

تنها می بایست دقت داشته باشبد که با وجود اینکه نام این استایل ها راحتی می باشند و شما مجاز به استفاده از هر آیتم در این نوع سبک لباس هستید، اما به مکان پوشیدن لباس ها باید دقت کنید‌. لباس راحتی برای خیابان و ساحل دریا و یا برای منزل کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و شما از هر آیتم لباس به صرف راحت بودن آن، نمی توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید.

شلوارک مردانه (1)

ست تیشرت و شلوارک مردانه (38)

ست تیشرت و شلوار مردانه (38)

تیشرت مردانه (12)

c
لباس راحتی مردانه

لباس خانگی مردانه

آقایان باید دقت داشته باشند که لباس راحتی مورد استفاده خود را در محیط منزل حتما از لباس های کهنه و قدیمی بیرونی خود تمییز دهند، زیرا برخی آقایان زمانیکه لباس های بیرون آن ها کمی کهنه تر می شود، آن را برای محیط منزل استفاده می کنند، اما خوب است که بدانید این روش بسیار اشتباهی است.

ویژگی های لباس راحتی مردانه و لباس مناسب برای بیرون از منزل کاملا متفاوت هستند و مسلما لباس های خارج از منزل راحتی قابل قبولی برای محیط منزل نخواهد داشت و علاوه بر این با پوشیدن لباس مخصوص راحتی به خود این امتیاز را بدهید که از لباس های خوب و جدید راحتی خود بهره می برید و به دیگران اینگونه القا خواهد شد که راحتی بسیار بیشتر از سایر موارد در یک استایل راحتی برای شما اهمیت خواهد داشت.

لباس راحتی مردانه

لباس راحتی خواب مردانه

از معروف ترین لباس مخصوص خواب مردانه می توان روبدوشامبر (men's robe) را نام برد. معمولا روبدوشامبر نوعی از لباس راحتی آقایان است که به عنوان لباس خواب  استفاده می کنند. اغلب جنس روبدوشامبر از نوع ابریشم و یا ساتن می باشد که در عین لطافت باعث عدم بروز حساسیت بر روی پوست افراد می گردد. آقایان می توانند از روبدشامبر برای مصارفی به غیر از زمان خواب نیز استفاده کنند و به عنوان لباس راحتی نیز به تن داشته باشند که این مورد با توجه به سلیقه آقایان متفاوت می باشد.

روبدوشامبرها در رنگ های متفاوتی تولید و عرضه می گردند و معمولا رنگ های تیره آن طرفداران بیشتری دارد. برخی روبدوشامبرهای ابریشم دارای رویه طلاکوب و یا نقره کوب است که پارچه آن ها سفارشی است و گران قیمت می باشند. روبدوشامبرها به علت وزن بسبار پایین و سبکی و احساس لطافت در آن و همچنین ایجاد احساس لوکس و لاکچری بودن، مورد پسند آقایان شیک پوش قرار می گیرد و از آن در استایل مردانه خود استفاده می کنند.

لباس راحتی نخی مردانه

لباس راحتی نخی مردانه در جنس های متفاوتی عرضه می گردند، اما پر طرفدارترین جنس و با کیفیت ترین آن شامل جنس نخ و یا نخ پنبه می باشد. ممکن است استفاده از پارچه نخ پنبه در تولید لباس راحتی نخی مردانه کمی باعث افزایش قیمت تمام شده این محصول گردد، اما خوب است بدانید از آنجا که لباس راحتی مستقیما با پوست در ارتباط است و همچنین تایم زیادی از شبانه روز را به پوشیدن آن اختصاص می دهید،

حتما می بایست از جنس با کیفیت برای تولید آن استفاده کنند و خریدار نیز می بایست اولویت خود را بر کیفیت و جنس لباس راحتی قرار دهد و نه قیمت و هزینه آن. بنابراین آقایان می توانند انواع لباس راحتی و حتی لباس زیر خود را از جنس نخ با کیفیت تهیه کنند که دچار عرق سوزی به ویژه در فصل تابستان نگردند و به علت گردش هوا در لباس مانع از تعریق زیاد می گردد و فرد در طول مدت استفاده از لباس راحتی نخی مردانه احساس خنکی می کند.

لباس راحتی مردانه

لباس راحتی مردانه ارزان

برای انتخاب لباس راحتی مردانه ارزان به فاکتورهای همچنین کیفیت جنس و رنگ های طبیعی و یا الیاف طبیعی آن باید دقت کنید و توجه به قیمت و هزینه آن باید در درجه دوم اولویت برای شما قرار بگیرد، زیرا همانطور که می‌دانید لباس راحتی مستقیما با پوست شما در ارتباط است و به خصوص برای افرادی که دارای حساسیت های زیادی به ویژه در ناحیه پوست خود می‌باشند، مضر می باشد؛

مثلاً استفاده از جنس هایی همچون پلاستیک که پارچه‌های مواد دار در بازار مشهور است، قیمت تمام شده کمتری خواهند داشت و بنابراین ارزان تر به دست شما خواهد رسید، اما از آنجا که لباس راحتی باید مداوم شسته شود و استفاده از جنس های بی کیفیت در طول شستشوی مداوم خیلی زود آنها را از بین خواهد برد و علاوه بر آن شکل خود را در اثر شستشوی زیاد از دست می دهد، آقایان باید سعی کند از لباس های راحتی مردانه ارزان با کیفیت و ترجیحا از نخ پنبه استفاده کنند.

لباس راحتی مردانه در کیفیت های متنوعی طراحی و تولید می گرددو شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای این نوع لباس راحتی تعیین کرده اید، به خرید لباس راحتی مردانه خود بپردازید. به طور کلی همیشه خرید لباس راحتی ارزان مردانه به معنای بی کیفیت بودن آن نیست. برخی برندهای تازه تاسیس، تولیدی های داخلی با کیفیت، حراج آخر فصل ها و حراج تک سایزها از جمله مواردی هستند که شما می توانید به خرید لباس با کیفیت، اما ارزان تر بپردازید.

برخی تولیدی های داخلی به علت هزینه تمام شده کمتری که برای آن ها وجود دارد و نیاز به پرداخت مالیات و عوارض ورود کالا از کشورهای دیگر نیست، موجب ارزان تر بودن کالاها خواهد گردید. چه بسا کالاهای با کیفیتی که در کشور خودمان تولید می گردد که حتی توان رقابت با لباس های ترک و برندهای معتبر را نیز دارد.

لباس راحتی مردانه

ست لباس راحتی مردانه

آقایان می توانند برای انتخاب و خرید لباس راحتی مردانه به سراغ ست لباس راحتی بروند، زیرا در این صورت انتخاب ها برای آن ها محدود به عوامل شیک تری می گردد و نیاز به خرید چندین رنگ و چندین ست از لباس های مختلف وجود نخواهد داشت.

از طرف دیگر نیاز به هزینه وقت بیشتر برای ست کردن آیتم های مختلف ملقی می گردد و شما می توانید در نگاه اول با توجه به کیفیت و طرح مورد نظر خود، ست مورد نظر را انتخاب کنید، زیرا ست لباس راحتی مردانه معمولا به شیوه ای طراحی و تولید می گردد که قبل از تولید توسط چندین طراح لباس موشکافانه بررسی شده است و رنگ و طرح آن دقیقا مطابق با اصول روان شناسی رنگ ها و طبق هماهنگی انواع رنگ های سرد و گرم و خنثی می باشد.

ست لباس خانگی مردانه

لباس خانگی مردانه دارای تنوع و تعدد بسیار زیادی است، اما بسیاری از آقایان ترجیح می دهند به جای اینکه به دنبال خرید لباس راحتی خود به صورت جداگانه باشند و بخواهند تک تک آنها را ست و هماهنگ کنند، به دنبال خرید ست لباس راحتی مردانه باشند.

بسیاری از آقایان ترجیح می‌دهند که از ست لباس راحتی مردانه مارک و برند معتبر استفاده کنن، زیرا معمولاً اینگونه تولیدی هایی که معتبر میباشند و دارای برند مشهوری هستند، از پارچه و مواد اولیه بسیار با کیفیت در تولید لباس های خود استفاده می‌کنند که به همان میزان نیز قیمت و هزینه آنها بالاتر خواهد بود.

 

لباس راحتی مردانه

لباس راحتی مردانه شیک

سعی کنید همواره برای خرید هر نوع لباس و استایلی به دنبال جداب ترین و شیک ترین آن ها باشید. خرید لباس راحتی مردانه شیک به معنای پوشیدن دم دستی ترین لباس ها و بعضا لباس های کهنه و بی رنگ و رو نخواهد بود، بلکه به این معناست در عین حال که در لباسی که انتخاب کرده اید، احساس راحتی می کنید، در عین حال کاملا شیک و جذاب نیز باشید.

مسلما در نظر نگرفتن هر کدام از این فاکتورها موجب از دست دادن جذابیت پوشش شما می گردد. بنابراین از نظر استایلیست ها انتخاب لباس راحتی شیک از اصول پایه و مهم انتخاب لباس راحتی برای آقایان خوش تیپ و جنتلمن محسوب می گردد.

قیمت لباس راحتی مردانه

قیمت لباس راحتی مردانه با توجه به کیفیت لباس متغییر است و مسلما هر چه شما از لباس با کیفیت تر و با برندهای مشهورتری استفاده کنید، بر قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند خود به سراغ لباس های کاملا با کیفیت بروند که هم در اثر شست و شوی مداوم از بین نرود و تایم بیشتری در اختصاص آن ها باشد و هم بتوانند با خیال راحت و توجه به پوست خود از با کیفیت ترین مواد در تایم استراحت خود بهره بگیرند. از طرف دیگر معمولا برندهای تولید کننده لباس راحتی تمام اصول و قواعد تولید لباس راحتی را رعایت می کنند و طبق استانداردهای جهانی به تولید آن ها می پردازند.

لباس راحتی مردانه

خرید لباس راحتی مردانه

آقایانی که به دنبال شیک پوشی و جنتلمن بودن هستند، می بایست برای خرید لباس راحتی مردانه خود حتماً از لباسهای استفاده کنند که علاوه بر کیفیت، جنس مناسب و اینکه پوست بدن آنها را تخریب نمی‌کند و مورد اذیت قرار نمی دهد اطمینان حاصل کنند و از طرف دیگر حتماً دارای طرح و رنگ مناسب و هماهنگ باشد و همچنین در اثر شستشو دچار و رنگ دهی یا پرزدهی نگردد. بنابراین برای انتخاب لباس مردانه مناسب با اندام خود حتماً به سراغ برندهای معتبری همچون سویکس بروید و خرید از انواع برند های فیک و متفرقه را به فراموشی بسپارید.

خلاصه مطلب لباس راحتی مردانه

لباس راحتی مخصوص آقایان را می توان لباسی دانست که فرد علاوه بر داشتن حس راحتی در آن کاملا شیک و جذاب به نظر برسد. بنابراین لباس های راحت به معنای پوشیدن لباس های گشاد و کهنه نیست. هرچه سعی کنید در لباس راحتی خود آیتم های به روز تری را انتخاب کنید، مسلما استایل جذاب تری را خلق خواهید کرد‌.

لباس راحتی از جمله لباس هایی است که بسیار پر کاربرد است و آیتم های مختلفی در میزان راحتی ان تاثیر گذار است. از جمله آیتم هایی که در راحت و زیبا جلوه دادن لباس موثر است، رنگ آن می باشد. معمولا یه مدل رنگ گرم، سرد و خنثی در لباس راحتی بسیار پر کاربرد است‌.

برای خرید لباس راحتی مردانه علاوه بر قیمت و برند آن بهتر است به رنگ، طرح، فصل مورد نظر، کیفیت و میزان فعالیت خود توجه کنید. انتخاب لباس مردانه به معنای استفاده از لباس های کهنه و قدیمی نیست، بلکه استفاده از لباس هایی است که در عین حال که در آن ها احساس راحتی می کنید، کاملا مطابق مد روز وترند باشند.

لباس راحتی مردانه
لباس راحتی مردانه
لباس راحتی مردانه

قیمت و هزینه لباس راحتی مردانه چقدر میباشد ؟

لباس های راحتی با توجه گزینه هایی مثل جنس، نوع و برند تولید کننده لباس دارای قیمت و هزینه های متفاوتی میباشد.قیمت لباس های راحتی مردانه برند معروف سویکس از 169 تومان شروع می شود و تا قیمت 498 تومان ادامه دارد.

ست لباس راحتی مردانه ترک

تمامی لباس های راحتی برند سویکس از پارچه ترک درجه یک و الیاف نخ پنبه در جنس لباس های راحتی استفاده می شود که بدن را کاملا خنک نگه میدارد و باعث باعث عدم بروز حساسیت بر روی پوست افراد می گردد.