Showing 1–12 of 27 results

لباس راحتی مردانه | قیمت و خرید اینترنتی لباس خواب و خانگی

لباس راحتی مردانه

خوشبختانه در سال‌های اخیر آقایان به نوع پوشش و استایل خود اهمیت بسیاری می دهند، اما واژه شیک پوش و جنتلمن تنها به اهمیت دادن نوع پوشش در مورد لباس های بیرون از منزل اطلاق نمی گردد، بلکه نوع پوشش در محیط منزل و در واقع لباس راحتی مردانه نیز می تواند علاوه بر نمایش شیک پوشی افراد، نشان دهنده نوع رفتار آنها با افراد خانواده خواهد بود.

بنابراین آقایانی که به نوع لباس پوشیدن خود اهمیت می دهند و به دنبال شیک پوشی هستند، می بایست علاوه بر بر تمرکز و توجه به لباس بیرون از منزل خود حتماً به لباس مردانه در محیط منزل نیز توجه کنند و بتوانند از انواع شیک و جذاب و آن استفاده کنند. برای آشنایی با انواع لباس مردانه و راهنمایی در مورد خرید بهترین انواع آن ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.

معمولا اکثر آقایان ترجیح می‌دهند که در محیط منزل خود از لباسی استفاده کنند که علاوه بر راحت بودن، شیک نیز به نظر برسد. بنابراین لباس راحتی مردانه باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که بتواند هر دوی این ویژگی‌ها را حمایت کند. در سال‌های اخیر تولیدی های مختلفی در جهت طراحی و تولید لباس های مردانه دست به کار شدند و همانند گذشته تنها به طراحی یک مدل خاص کفایت نمی‌کند و برای انواع سلیقه ها، انواع بودجه ها و هزینه ها لباس های مختلف در جنس، رنگ، طرح و کیفیت های متفاوتی تولید می‌کنند تا همگان بتوانند از لباس راحتی شیک، جذاب و در عین حال راحت استفاده کنند.

لباس راحتی که توسط برندهای معتبر طراحی و تولید می‌شود؛ کاملاً با استانداردهای جهانی هماهنگی دارد و سایز بندی آنها معمولاً هماهنگ با انواع مدل هایی است که دارای سایز های مختلف هستند. از طرف دیگر طرح و رنگ آن نیز کاملاً با یکدیگر متناسب خواهد بود و هارمونی رنگ ها را نیز در نظر می‌گیرند و برای فصل‌های مختلف از جنس و کیفیت های مختلف لباس راحتی استفاده می‌کنند و رنگ مشخص در فصل ها را نیز در تولید لباس مردانه خود لحاظ می‌کنند.

همه چیز در مورد لباس راحتی مردانه

از جمله لباس های محبوب و پر کاربرد آقایان می توان به لباس راحتی مردانه اشاره کرد. پوشیدن این نوع لباس را می توان از آسان ترین انواع استایل آقایان محسوب کرد، زیرا طرح و رنگ آن تقریبا تا حد زیادی به سلیقه شخصی شما بستگی دارد و نیازی به رعایت کردن قوانین و اصول خاصی ندارد. البته این لباس ها می بایست تا جای ممکن از نوع با کیفیت آن تهیه شود، زیرا تایم زیادی از استراحت روزانه در منزل با لباس خانگی مردانه شکل می گیرد و پوست به صورت مستقیم با آن در ارتباط است، لذا برای خرید لباس های راحتی مناسب خانه دقت زیادی داشته باشید. برای آشنایی با این نوع لباس ها و ویژگی های آن این مطلب را از دست ندهید.

لباس راحتی مردانه چیست؟

لباس راحتی مردانه آن دسته لباس هایی است که می بایست علاوه بر داشتن ویژگی راحتی و اذیت نشدن حین پوشیدن در بدن، کاملا جذاب و شیک نیز به نظر برسید. لباس راحتی به این معنا نیست که شما هر طرح و مدلی که دوست داشته باشید بتوانید بپوشید و توجهی به نحوه خلق استایل خود نداشته باشید. از طرف دیگر لباس راحتی به معنای تتها پوشیدن شلوارهای گشاد و مامان دوز و یا پوشیدن لباس راحتی صرفا در منزل نمی باشد.

به طور کلی در دنیای مد و از نظر استایلیست ها دو نوع لباس راحتی داریم، یک دسته مدل لباس هایی که در منزل می پوشید که آن هم قاعده و قوانین خاص خود را دارد و دسته دیگر لباس هایی که با عنوان استایل راحتی در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و به این منظور نیست که شما هر چه دم دستتان باشد را می توانید بپوشید، بلکه به این معناست که لباس هایی بپوشید که در عین راحتی کاملا حذاب و شیک به نظر برسد‌.لباس های راحتی می توانند با توجه به سلیقه شما در نوع لباس پوشیدن، انواع متفاوتی از جمله تیشرت، پیراهن، انواع شلوارها، کفش کتانی یا کالج و سایر آیتم ها را در بر بگیرد.

ویژگی های لباس راحتی مردانه

لباس راحتی باید شامل آیتم های ویژه ای باشد که علاوه بر احساس راحتی کامل در آن کاملا شیک و جذاب نیز به نظر برسید. در واقع پوشیدن لباس راحتی به خصوص برای آقایان که زیاد خود را درگیر لباس راحتی نمی کنند، به معنای پوشیدن کهنه ترین و دم دستی ترین لباس نیست.

بنابراین آقایان سعی کنند حتما قبل از خرید لباس راحتی در مورد جنس و کیفیت آن، رنگ و طرح و همچنین اندازه آن لباس را بررسی کنند و سپس به انتخاب و یا خرید اقدام کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد لباس راحتی مردانه نکاتی را توضیح دهیم، پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

لباس راحتی از جمله آیتم هایی در استایل اقایان می باشد که در عین پیش پا افتاده به نظر رسیدن، بسیار با اهمیت می باشد و در صورت نپرداختن صحیح به اتتخاب و پوشش نامناسب لباس راحتی مردانه ممکن است فرد با مشکلاتی در این زمینه روبرو گردد. لباس راحتی مخصوص آقایان انواع و کیفیت های متفاوتی دارد و با توجه به تفکر شما در مورد لباس راحتی و انتظاراتی که از چنین لباسی دارید، انتخاب های متعددی پیش رو خواهید داشت. برای آشنایی با انواع لباس های مختص آقایان ادامه این مطلب را از دست ندهید.

لباس های مردانه دارای تعدادی فاکتورهای اساسی است که توجه به آنها باعث خرید و انتخاب مناسبی برای لباس راحتی می گردد؛ از جمله این موارد می‌توان به اندازه مناسب لباس اشاره کرد که آقایان باید دقت کنند که لباس راحتی خود را کاملاً اندازه و فیت بدن خود در نظر بگیرد و به این بهانه که لباس راحتی می باشد، از لباس‌های گشاد و یا خیلی تنگ و چسبان استفاده نکنند و باعث اذیت خود نشود.

مورد بعدی در حوزه کیفیت و بهترین جنس لباس راحتی مردانه می باشد. جنس لباس راحتی بیشتر در زمینه الیاف طبیعی می باشد. مورد بعدی در مورد رنگ لباس راحتی می باشد که بهتر است در طول فصل تابستان یا زمستان از رنگ های روشن و بگیرید و اگر علاقمند به رنگ‌های تیره هستید رنگهای شاد را جایگزین آنها کنید.

لباس راحتی مردانه

انواع لباس راحتی مردانه

لباس مردانه با توجه به سبک لباس پوشیدن شما و تعریفی که از لباس راحتی دارید، متفاوت می باشد. ممکن است شما حتی با کت شلوارهای نخی و یا الیاف طبیعی نیز راحت باشید، ولی برخی راحتی را تنها در ست تیشرت و شلوارک می بیند. با توجه به این مبنا لباس راحتی مردانه به انواعی تقسیم می گردد که شامل تیشرت، شلوارک، کاور، تاپ، ست ورزشی، ست راحتی، شلوار کتان، شلوار اسلش، شلوار جاگر، هودی و شلوار و بسیاری آیتم های دیگر می باشد.

تنها می بایست دقت داشته باشبد که با وجود اینکه نام این استایل ها راحتی می باشند و شما مجاز به استفاده از هر آیتم در این نوع سبک لباس هستید، اما به مکان پوشیدن لباس ها باید دقت کنید‌. لباس راحتی برای خیابان و ساحل دریا و یا برای منزل کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و شما از هر آیتم لباس به صرف راحت بودن آن، نمی توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید.

شلوارک راحتی مردانه

شلوارک مردانه از جمله آیتم های پر طرفداری است که با شروع فصل تابستان فروش آن نیز بیشتر می گردد. البته شایان ذکر است که این آیتم در ایران تنها محدود به شلوار و های راحتی و یا کنار ساحل نی گردد و از آنجا که مردان در ایران اجازه پوشیدن شلوارک در خیابان را ندارند، همانند کشورهای دیگر تنوع چندانی را در ایران شاهد نیستیم، اما به طور کلی انواع شلوارک مردانه را که می توان نوعی از لباس راحتی مردانه به حساب آورد شامل شلوارک چینی، شلوارک مجلسی، شلوارک جین کوتاه و یا بلند، شلوارک کتان و  شلوارک راحتی مردانه باشد.

باید دقت داشته باشید که طول استاندارد شلوارک می بایست تا روی زانو قرار بگیرد و عرض آن نیز باید به گونه ای باشد که در قسمت ران پا نزدیک به بدن قرار بگیرد، اما نه کاملا چسبان. به طور کلی اندازه استاندارد شلوارک به گونه ای است که نه زیاد جذب و چسبان باشد و نه خیلی گشاد، همینکه فیت بدن شما باشد کفایت می کند.

c

تیشرت مردانه

تیشرت مردانه را می توان از جمله آیتم های پر طرفدار در تمامی استایل های کژوال و غیر رسمی دانست که می توان آن را با سایر لباس های خود ست کرد و حتی در استایل های نیمه رسمی می توانید زیر کت شلوار از آن استفاده کنید. تیشرت های مردانه را می توان جز جدا ناشدنی استایل و لباس راحتی مردانه دانست. تیشرت های مردانه در طرح و رنگبندی مختلف به بازار عرضه می گردد و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و استایل خود از هریک استفاده کنید.

تیشرت های تک مردانه شامل تیشرت یقه هفت، یقه گرد، یقه سه سانت، پولو شرت، تیشرت لانگ، اور شرت و سایر تیشرت هایی که در مکان های مختلف می توان پوشید. بهتر است تیشرت را کاملا سایز خودتان و فیت بدن انتخاب کنید. یقه تیشرت را متناسب با فرم صورت و رنگ پوست انتخاب کنید. معمولا افرادی که دارای صورت تو پر و بالاتنه چاق هستند، بهتر است از تیشرت یقه هفت استفاده کنند. از تیشرت های یقه گرد می توانید زیر کت شلوار در استایل نیمه رسمی و یا کژوال خود بهره بگیرید. تیشرت ها از جمله آیتم هایی هستند که فصل خاصی ندارند و شما در هر فصلی می توانید از آن ها بهره ببرید.

ست تیشرت و شلوارک مردانه

بسیاری از آقایان برای محیط های دوستانه و یا حتی منزل و در کنار ساحل ترجیح می دهند از ست تیشرت و شلوارک بهره ببرند. البته می توان گفت که انتخاب به جا و شایسته ای هم می باشد. ست تیشرت و شلوارک از جمله لباس راحتی مردانه محسوب می گردد و شما می توانید با ست کردن لباس های خود و در نظر گرفتن مکانی که قصد پوشیدن تیشرت و شلوارک را دارید جنس و رنگ آن را انتخاب کنید. جنس و رنگ مورد نظر در مورد تیشرت و شلوارک با توجه به فصل انتخاب می گردد، اگر در فصل گرما هستید، بهتر است از تیشرت و شلوارک نخی و اگر در سایر فصل های سال می باشید، بهتر است از تیشرت و شلوارک هایی با جنس دورس و یا پشمی بهره بگیرید.

لباس راحتی مردانه

ست تیشرت و شلوار مردانه

برخی افراد حاضر به پوشیدن شلوارک در هیچ مکانی نیستند و لباس راحتی آنان همواره شامل آیتم شلوار می باشد. شما می توانید از ست تیشرت و شلوار در استایل راحتی مردانه خود استفاده کنید. به این ترتیب که معمولا این ست ها شامل شلوار کتان و یا اسلش همراه با تیشرت ساده می باسد. بهتر است هماهنگی طرح و رنگ بین تیشرت و شلوار را حتما رعایت کنید.

لباس خانگی مردانه

آقایان باید دقت داشته باشند که لباس راحتی مورد استفاده خود را در محیط منزل حتما از لباس های کهنه و قدیمی بیرونی خود تمییز دهند، زیرا برخی آقایان زمانیکه لباس های بیرون آن ها کمی کهنه تر می شود، آن را برای محیط منزل استفاده می کنند، اما خوب است که بدانید این روش بسیار اشتباهی است.

ویژگی های لباس راحتی مردانه و لباس مناسب برای بیرون از منزل کاملا متفاوت هستند و مسلما لباس های خارج از منزل راحتی قابل قبولی برای محیط منزل نخواهد داشت و علاوه بر این با پوشیدن لباس مخصوص راحتی به خود این امتیاز را بدهید که از لباس های خوب و جدید راحتی خود بهره می برید و به دیگران اینگونه القا خواهد شد که راحتی بسیار بیشتر از سایر موارد در یک استایل راحتی برای شما اهمیت خواهد داشت.

لباس راحتی مردانه

لباس راحتی خواب مردانه

از معروف ترین لباس مخصوص خواب مردانه می توان روبدوشامبر (men's robe) را نام برد. معمولا روبدوشامبر نوعی از لباس راحتی آقایان است که به عنوان لباس خواب  استفاده می کنند. اغلب جنس روبدوشامبر از نوع ابریشم و یا ساتن می باشد که در عین لطافت باعث عدم بروز حساسیت بر روی پوست افراد می گردد. آقایان می توانند از روبدشامبر برای مصارفی به غیر از زمان خواب نیز استفاده کنند و به عنوان لباس راحتی نیز به تن داشته باشند که این مورد با توجه به سلیقه آقایان متفاوت می باشد.

روبدوشامبرها در رنگ های متفاوتی تولید و عرضه می گردند و معمولا رنگ های تیره آن طرفداران بیشتری دارد. برخی روبدوشامبرهای ابریشم دارای رویه طلاکوب و یا نقره کوب است که پارچه آن ها سفارشی است و گران قیمت می باشند. روبدوشامبرها به علت وزن بسبار پایین و سبکی و احساس لطافت در آن و همچنین ایجاد احساس لوکس و لاکچری بودن، مورد پسند آقایان شیک پوش قرار می گیرد و از آن در استایل مردانه خود استفاده می کنند.

لباس راحتی نخی مردانه

لباس راحتی نخی مردانه در جنس های متفاوتی عرضه می گردند، اما پر طرفدارترین جنس و با کیفیت ترین آن شامل جنس نخ و یا نخ پنبه می باشد. ممکن است استفاده از پارچه نخ پنبه در تولید لباس راحتی نخی مردانه کمی باعث افزایش قیمت تمام شده این محصول گردد، اما خوب است بدانید از آنجا که لباس راحتی مستقیما با پوست در ارتباط است و همچنین تایم زیادی از شبانه روز را به پوشیدن آن اختصاص می دهید،

حتما می بایست از جنس با کیفیت برای تولید آن استفاده کنند و خریدار نیز می بایست اولویت خود را بر کیفیت و جنس لباس راحتی قرار دهد و نه قیمت و هزینه آن. بنابراین آقایان می توانند انواع لباس راحتی و حتی لباس زیر خود را از جنس نخ با کیفیت تهیه کنند که دچار عرق سوزی به ویژه در فصل تابستان نگردند و به علت گردش هوا در لباس مانع از تعریق زیاد می گردد و فرد در طول مدت استفاده از لباس راحتی نخی مردانه احساس خنکی می کند.

لباس راحتی مردانه

لباس راحتی مردانه ارزان

برای انتخاب لباس راحتی مردانه ارزان به فاکتورهای همچنین کیفیت جنس و رنگ های طبیعی و یا الیاف طبیعی آن باید دقت کنید و توجه به قیمت و هزینه آن باید در درجه دوم اولویت برای شما قرار بگیرد، زیرا همانطور که می‌دانید لباس راحتی مستقیما با پوست شما در ارتباط است و به خصوص برای افرادی که دارای حساسیت های زیادی به ویژه در ناحیه پوست خود می‌باشند، مضر می باشد؛

مثلاً استفاده از جنس هایی همچون پلاستیک که پارچه‌های مواد دار در بازار مشهور است، قیمت تمام شده کمتری خواهند داشت و بنابراین ارزان تر به دست شما خواهد رسید، اما از آنجا که لباس راحتی باید مداوم شسته شود و استفاده از جنس های بی کیفیت در طول شستشوی مداوم خیلی زود آنها را از بین خواهد برد و علاوه بر آن شکل خود را در اثر شستشوی زیاد از دست می دهد، آقایان باید سعی کند از لباس های راحتی مردانه ارزان با کیفیت و ترجیحا از نخ پنبه استفاده کنند.

لباس راحتی مردانه در کیفیت های متنوعی طراحی و تولید می گرددو شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای این نوع لباس راحتی تعیین کرده اید، به خرید لباس راحتی مردانه خود بپردازید. به طور کلی همیشه خرید لباس راحتی ارزان مردانه به معنای بی کیفیت بودن آن نیست. برخی برندهای تازه تاسیس، تولیدی های داخلی با کیفیت، حراج آخر فصل ها و حراج تک سایزها از جمله مواردی هستند که شما می توانید به خرید لباس با کیفیت، اما ارزان تر بپردازید.

برخی تولیدی های داخلی به علت هزینه تمام شده کمتری که برای آن ها وجود دارد و نیاز به پرداخت مالیات و عوارض ورود کالا از کشورهای دیگر نیست، موجب ارزان تر بودن کالاها خواهد گردید. چه بسا کالاهای با کیفیتی که در کشور خودمان تولید می گردد که حتی توان رقابت با لباس های ترک و برندهای معتبر را نیز دارد.

لباس راحتی مردانه سایز بزرگ

برای خرید لباس راحتی مردانه سایز بزرگ به سایز و فرم اندام خود توجه کنید تا احساس راحتی بیشتری در آن داشته باشید. مسلما تمامی اندام ها فرم و شکل یکسانی ندارند و با توجه به آن می توانید راحت ترین نوع لباس آقایان را انتخاب کنید. البته معمولا هدف تولید لباس راحتی، آزاد و راحت بودن لباس ها می باشد، اما معمولا در دو نوع فری سایز و سایز بندی شده طراحی و تولید می گردند و برای افرادی که دارای اضافه وزن و یا کاهش وزن شدیدی هستند، توصیه می گردد که از لباس راحتی سایز بندی شده استفاده کنید. علاوه بر این در سال های اخیر برخی تولید کنندگان به طراحی و تولید لباس راحتی مختص آقایان سایز بزرگ روی آورده اند که طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.

در سال‌های قبل افرادی که دارای سایز بزرگ بودند، نمی‌توانستند لباسی متناسب با اندام خود پیدا کنند که دارای طرح و رنگ جذابی نیز باشد و بتواند به عنوان لباس راحتی از آن استفاده کنند، اما خوشبختانه در سال های اخیر تولیدی های مختلف شروع به تولید لباس مردانه سایز بزرگ یا همان پلاس سایز کردند و به این ترتیب افراد سایز بزرگ می‌توانند با مراجعه به چنین تولیدی ها یا مراکزی که از این لباس‌ها را به فروش می‌رسانند، نسبت به خرید لباسی متناسب با سایز خود اقدام کنند.

لباس راحتی مردانه

ست لباس راحتی مردانه

آقایان می توانند برای انتخاب و خرید لباس راحتی مردانه به سراغ ست لباس راحتی بروند، زیرا در این صورت انتخاب ها برای آن ها محدود به عوامل شیک تری می گردد و نیاز به خرید چندین رنگ و چندین ست از لباس های مختلف وجود نخواهد داشت.

از طرف دیگر نیاز به هزینه وقت بیشتر برای ست کردن آیتم های مختلف ملقی می گردد و شما می توانید در نگاه اول با توجه به کیفیت و طرح مورد نظر خود، ست مورد نظر را انتخاب کنید، زیرا ست لباس راحتی مردانه معمولا به شیوه ای طراحی و تولید می گردد که قبل از تولید توسط چندین طراح لباس موشکافانه بررسی شده است و رنگ و طرح آن دقیقا مطابق با اصول روان شناسی رنگ ها و طبق هماهنگی انواع رنگ های سرد و گرم و خنثی می باشد.

حراج لباس راحتی مردانه

آقایان می توانند برای خرید لباس راحتی مردانه خود از حراجی های این موضوع استفاده کنند. خرید از حراجی ها معمولا به علت آخر فصل و یا تک سایز شدن لباس ها صورت می پذیرد و حراج پوشاک مردانه عموما به معنای خرید لباس های بی کیفیت و یا بد رنگ نیست.

آقایانی که سایزهای کمیاب دارند؛ به عنوان مثال بیش از حد لاغر و یا بیش از حد چاق هستند، در خرید از حراجی برای لباس راحتی از شانس بیشتری برخوردار هستند، زیرا معمولا این نوع سایزها در قفسه فروشگاه ها باقی می مانند و فروشنده برای خالی کردن قفسه فروشگاه خود و قرار دادن لباس های فصل جدید، حتما از حراجی و تخفیفات خوب برای مشتریان استفاده می کند.

لذا اگر قصد خرید لباس را داربد، حتما به حراجی ها و تخفیفات بر روی کالاها لباس راحتی مخصوص اقایان سری بزنید و از آن ها استفاده کنید.

لباس راحتی مردانه

لباس راحتی مردانه شیک

سعی کنید همواره برای خرید هر نوع لباس و استایلی به دنبال جداب ترین و شیک ترین آن ها باشید. خرید لباس راحتی مردانه شیک به معنای پوشیدن دم دستی ترین لباس ها و بعضا لباس های کهنه و بی رنگ و رو نخواهد بود، بلکه به این معناست در عین حال که در لباسی که انتخاب کرده اید، احساس راحتی می کنید، در عین حال کاملا شیک و جذاب نیز باشید.

مسلما در نظر نگرفتن هر کدام از این فاکتورها موجب از دست دادن جذابیت پوشش شما می گردد. بنابراین از نظر استایلیست ها انتخاب لباس راحتی شیک از اصول پایه و مهم انتخاب لباس راحتی برای آقایان خوش تیپ و جنتلمن محسوب می گردد.

بهترین رنگ های لباس راحتی مردانه

برای انتخاب بهترین رنگ های لباس راحتی مردانه حتما به سلیقه، فصل و کیفیت لباس توجه کنید. معمولا رنگ لباس با توجه به سلیقه تعیین می گردد و هر فردی طبق علایق خود به انتخاب و خرید لباس مورد نظر خود می پردازد، اما برای خرید لباس راحتی به صورت اصولی و موشکافانه بهتر است به فصل پیش رو نیز توجه خاصی داشته باشید.

در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان از رنگ های روشن و پاستیلی بهره ببرید تا علاوه بر کمک به دفع تعریق شما، موجب ورود گرمای بیشتر به بدن شما نگردد و در فصول سرد سال همچون پاییز و زمستان بهتر است از رنگ های پاییزی و گرم استفاده کنید که باعث گرمابخشی به بدن شما و همچنین جذب گرما در بدن می گردد.

قیمت لباس راحتی مردانه

قیمت لباس راحتی مردانه با توجه به کیفیت لباس متغییر است و مسلما هر چه شما از لباس با کیفیت تر و با برندهای مشهورتری استفاده کنید، بر قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند خود به سراغ لباس های کاملا با کیفیت بروند که هم در اثر شست و شوی مداوم از بین نرود و تایم بیشتری در اختصاص آن ها باشد و هم بتوانند با خیال راحت و توجه به پوست خود از با کیفیت ترین مواد در تایم استراحت خود بهره بگیرند. از طرف دیگر معمولا برندهای تولید کننده لباس راحتی تمام اصول و قواعد تولید لباس راحتی را رعایت می کنند و طبق استانداردهای جهانی به تولید آن ها می پردازند.

لباس راحتی مردانه

لباس راحتی تابستانه مردانه

از انواع پر طرفدار لباس های مناسب برای آقایان می توان به نوع لباس تابستانی مردانه اشاره کرد، اما خرید لباس تابستانی مخصوص آقایان چه ویژگی خاصی خواهد داشت؟ شما می بایست سعی کنید از  برای انتخاب لباس راحتی مردانه در فصل تابستان به جنس و کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید. هر چه لباس انتخابی شما به انواع پارچه های نخ، نخ پنبه و الیاف طبیعی نزدیکتر باشد، مسلما تطبیق بیشتری با این فصل خواهد داشت، زیرا لباس نخ و یا نخ پنبه باعث گردش هوا درون لباس شده و از تعریق زیاد در گرمای تابستان جلوگیری می کند و از طرف دیگر باعث ایجاد عرق سوز شدن و همچنین بروز حساسیت در اثر استفاده از لباس هایی با مواد پلاستیک نخواهد شد. سعی کنید رنگ های روشن تر برای لباس تابستانی خود استفاده کنید، تا باعث جذب گرما به بدن شما نگردد. برای اطلاعات بیشتر درباره ی رنگ لباس می توانید به مقاله "مناسب ترین رنگ های لباس راحتی در خانه" مراجعه فرمایید.

لزوم استفاده از لباس راحتی با کیفیت به ویژه در فصل تابستان دو چندان خواهد شد، زیرا فصل تابستان به علت گرمای هوا باعث تعریق بیشتر می‌گردد و بنابراین آقایان نیازمند این موضوع می‌شوند که لباس‌های خود را بیشتر تعویض کنند و مانع از تعریق مجدد گردند، اما اگر آقایان در طول فصل تابستان از لباس با کیفیتی استفاده کنند، علاوه بر اینکه بازی گردش هوا در درون لباس می گردد و بدن را خنک در نگه می دارد باعث تعریق کمتری می شود و نیاز به شستشوی لباس و همچنین از بین رفتن زودتر لباس لغو می‌گردد.

لباس راحتی زمستانه مردانه

برای خرید لباس زمستانی مردانه در درجه اول به ویژگی راحتی آن تمرکز کنید و در درجه دوم به آب و هوای منطقه زندگی خود بیاندیشید. در مناطقی که آب و هوا بسیار سرد است، می توانید از لباس های پشمی و کشمیر استفاده کنید که مسلما قیمت بیشتری باید برای آن ها پرداخت کنید و در مناطقی که زمستان معتدل تری را در بر دارد، می توانید از انواع لباس پنبه ای ضخیم و یا دورس بهره ببرید.

به طور کلی انتخاب لباس راحتی مردانه بر اساس فصل این فرصت را به افراد می دهد که انتخاب های متعددی در طول فصول برای لباس های خود داشته باشند و همین موضوع به جذابیت بیشتر استایل راحتی آن ها خواهد افزود.

لباس راحتی مردانه

انواع جنس های لباس راحتی مردانه

لباس مردانه در جنس و کیفیت های مختلفی تولید می گردد و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود نسبت به انتخاب هر یک اقدام کنید.از طرف دیگر سعی کنید انواع جنس های لباس راحتی مردانه را بشناسید، تا هنگام خرید با مشکل مواجه نگردید.

معمولا لباس های راحتی سویکس در انواع جنس نخ و یا نخ پنبه تولید می گردد که دو نوع نازک و ضخیم برای فصول گرما و سرما دارد، زیرا این نوع پارچه معمولا باعث بروز حساسیت پوستی نمی گردد و از مواردی است که افرادی با پوست حساس بسیار به آن دقت می کنند و از طرف دیگر تولید کننده ها سعی در حفظ تولیدات خود دارند و معمولا از پارچه های به اصطلاح مواد دار یا همان پلاستیک به خصوص برای لباس راحتی استفاده نمی کنند.

این مدل پارچه ها بیشتر برای لباس های مجلسی کاربرد دارد. برای فصول سرد سال نیز می توانید از پارچه های گرمتر پشمی و یا کشمیر که با یک لایه پنبه ای کاور شده است، استفاده کنید.

ست راحتی مردانه

از جمله قوانین مهم از نظر استایلیست ها برای ست کردن لباس راحتی مردانه ان است که علاوه بر اینکه راحتی و جنس و کیفیت لباس را در نظر می‌گیرید، رنگ و طرح لباس برای بالاتنه و پایین تنه کاملاً با یکدیگر هماهنگ باشد؛ به طور مثال اگر شما از شلوار و تیشرت استفاده می کنید، باید آنها را به گونه ای انتخاب کنید که از لحاظ رنگ زمینه یا طرح با یکدیگر تناسب داشته باشد و نمی توانید از طرح های مختلف برای هماهنگی آنها استفاده کنید و در واقع هارمونی رنگ را نادیده بگیرید.

به این منظور معمولاً آقایان ترجیح می‌دهند که از ست راحتی مردانه استفاده کنند، زیرا معمولاً در این گونه ست ها علاوه بر اینکه دو پارت لباس کاملا از لحاظ جنس و کیفیت مشابه می باشند، رنگ و طرح ها نیز با توجه به اصول و استانداردهای جهانی تعیین می‌گردد و افراد با خیال راحت می‌تواند از آن استفاده کنند و دررنتیجه آقایان نیاز به گشت و گذار در بازار برای هماهنگ کردن لباس راحتی منزل خود نخواهند داشت.

ست لباس راحتی مردانه مارک

بسیاری از آقایان ترجیح می‌دهند که از ست لباس راحتی مردانه مارک و برند معتبر استفاده کنن، زیرا معمولاً اینگونه تولیدی هایی که معتبر میباشند و دارای برند مشهوری هستند، از پارچه و مواد اولیه بسیار با کیفیت در تولید لباس های خود استفاده می‌کنند که به همان میزان نیز قیمت و هزینه آنها بالاتر خواهد بود، اما با توجه به هزینه آنها و نوع مواد اولیه مصرفی در تولید لباس مردانه این لباس ها تا مدت زمان بیشتری قابل استفاده خواهند بود و در شستشو رنگ دهی و پرزدهی نخواهند داشت و رنگ آنها کاملاً ثابت خواهد بود تا زمانی که لباس‌ها کاملاً قابل استفاده باشند و پارچه آنها از بین نرود، می توانید از آنها به راحتی استفاده کنید و دور ریز آنها کمتر خواهد بود و آقایان می توانند لباس راحتی متناسب با اندام خود بیابند که تا مدت زمان طولانی از آن استفاده کند و نگران تامین لباس راحتی به صورت مداوم و پیوسته نخواهند بود.

لباس راحتی مردانه

شلوار راحتی مردانه شیک

آقایان برای خرید شلوار راحتی مردانه شیک می‌توانند انتخاب‌های متعددی را داشته باشند. علاوه بر آن معمولا آقایان از شلوار راحتی خود برای مصارف گوناگونی استفاده می‌کنند. برای خریدهای مختصر نیز از شلوار راحتی خود استفاده می کنند و خریدهای خود را انجام می‌دهند و لبلس های دیگر را امتحان نمی کنند. بنابراین بهتر است جنس شلوار راحتی مردانه خود را به گونه ای انتخاب کنید که علاوه بر شیک بودن، کارایی کافی را نیز برای شما داشته باشد.

معمولا شلوارهای راحتی مردانه به دو دسته قابل استفاده در منزل و قابل استفاده در منزل و بیرون از خانه نیز تقسیم می گردند.شلوار راحتی مردانه که در محیط منزل قابل استفاده هستند و افراد نمی توانند در بیرون از منزل از آنها استفاده کنند، معمولا از جنس نخی هستند و کیفیت های متفاوت و در طرح و رنگ بندی های مختلف نیز وجود دارند و راحتی مردانه که قابل استفاده در خارج از منزل را نیز دارد، معمولا از جنس های دورس، کتان و جین کاغذی می باشد که با توجه به فصل و سلیقه خود نسبت به انتخاب هر یک اقدام کنند.

خرید لباس راحتی مردانه

آقایانی که به دنبال شیک پوشی و جنتلمن بودن هستند، می بایست برای خرید لباس راحتی مردانه خود حتماً از لباسهای استفاده کنند که علاوه بر کیفیت، جنس مناسب و اینکه پوست بدن آنها را تخریب نمی‌کند و مورد اذیت قرار نمی دهد اطمینان حاصل کنند و از طرف دیگر حتماً دارای طرح و رنگ مناسب و هماهنگ باشد و همچنین در اثر شستشو دچار و رنگ دهی یا پرزدهی نگردد. بنابراین برای انتخاب لباس مردانه مناسب با اندام خود حتماً به سراغ برندهای معتبری همچون سویکس بروید و خرید از انواع برند های فیک و متفرقه را به فراموشی بسپارید.

ست لباس خانگی مردانه

لباس خانگی مردانه دارای تنوع و تعدد بسیار زیادی است، اما بسیاری از آقایان ترجیح می دهند به جای اینکه به دنبال خرید لباس راحتی خود به صورت جداگانه باشند و بخواهند تک تک آنها را ست و هماهنگ کنند، به دنبال خرید ست لباس راحتی مردانه باشند.

به این ترتیب با خرید ست های لباس نیاز به ست کردن تک تک آنها وجود ندارد و معمولاً این ست ها اگر از برندهای معتبری تهیه شود، کیفیت آنها کاملا مناسب است و رنگ و طرح آنها هماهنگ با مد روز و همچنین متناسب با یکدیگر تهیه می گردد.

ست لباس راحتی مردانه ارزان

شما می توانید ست لباس مردانه خود را در قیمت ها و برندهای مختلفی تهیه کنید. مسلما هر چه برندی که از آن لباس راحتی خود را تهیه می‌کنید، معتبر تر و با کیفیت تر باشد؛ بر قیمت آن نیز تاثیر می گذارد، زیرا این تولیدی ها از مواد اولیه کاملا با کیفیت در تهیه لباس های راحتی مردانه استفاده می‌کنند و به مراتب هرچه مواد اولیه مورد استفاده در تهیه ست مردانه دارای افت کیفیت باشد، قیمت آن ارزانتر می باشد. بنابراین برای تهیه ست لباس راحتی مردانه ارزان آقایان می‌توانند از انواع مختلفی که در این خصوص در بازار تهیه شده است، استفاده کنند و البته به مراتب نباید انتظار کیفیت بالایی از اینگونه ست ها داشته باشند.

لباس راحتی مردانه

ست لباس خانگی مردانه

لباسهای خانگی و راحتی مردانه دارای تنوع و تعدد بسیار زیادی است، اما بسیاری از آقایان ترجیح می دهند به جای اینکه به دنبال خرید لباس راحتی خود به صورت جداگانه باشند و بخواهند تک تک آنها را ست و هماهنگ کنند، به دنبال خرید ست لباس راحتی مردانه باشند.

به این ترتیب با خرید ست های لباس نیاز به ست کردن تک تک آنها وجود ندارد و معمولاً این ست ها اگر از برندهای معتبری تهیه شود، کیفیت آنها کاملا مناسب است و رنگ و طرح آنها هماهنگ با مد روز و همچنین متناسب با یکدیگر تهیه می گردد.

خلاصه مطلب لباس راحتی مردانه

لباس راحتی مخصوص آقایان را می توان لباسی دانست که فرد علاوه بر داشتن حس راحتی در آن کاملا شیک و جذاب به نظر برسد. بنابراین لباس های راحت به معنای پوشیدن لباس های گشاد و کهنه نیست. هرچه سعی کنید در لباس راحتی خود آیتم های به روز تری را انتخاب کنید، مسلما استایل جذاب تری را خلق خواهید کرد‌.

لباس راحتی از جمله لباس هایی است که بسیار پر کاربرد است و آیتم های مختلفی در میزان راحتی ان تاثیر گذار است. از جمله آیتم هایی که در راحت و زیبا جلوه دادن لباس موثر است، رنگ آن می باشد. معمولا یه مدل رنگ گرم، سرد و خنثی در لباس راحتی بسیار پر کاربرد است‌.

برای خرید لباس راحتی مردانه علاوه بر قیمت و برند آن بهتر است به رنگ، طرح، فصل مورد نظر، کیفیت و میزان فعالیت خود توجه کنید. انتخاب لباس مردانه به معنای استفاده از لباس های کهنه و قدیمی نیست، بلکه استفاده از لباس هایی است که در عین حال که در آن ها احساس راحتی می کنید، کاملا مطابق مد روز وترند باشند.

شلوارک مردانه (1)

ست تیشرت و شلوارک مردانه (11)

ست تیشرت و شلوار مردانه (15)

تیشرت مردانه

قیمت و هزینه لباس راحتی مردانه چقدر میباشد ؟

لباس های راحتی با توجه گزینه هایی مثل جنس، نوع و برند تولید کننده لباس دارای قیمت و هزینه های متفاوتی میباشد.قیمت لباس های راحتی مردانه برند معروف سویکس از 169 تومان شروع می شود و تا قیمت 498 تومان ادامه دارد.

ست لباس راحتی مردانه ترک

تمامی لباس های راحتی برند سویکس از پارچه ترک درجه یک و الیاف نخ پنبه در جنس لباس های راحتی استفاده می شود که بدن را کاملا خنک نگه میدارد و باعث باعث عدم بروز حساسیت بر روی پوست افراد می گردد.