Showing 1–12 of 24 results

قیمت و خرید اینترنتی ست تیشرت و شلوار مردانه اسپرت و ارزان

 قیمت و خرید آنلاین انواع جدیدترین ست تیشرت و شلوار های نخی مردانه | فروشگاه اینترنتی سویکس

به طور قطع یکی از پر فروش ترین انواع ایتم های پوشش مردانه را در فصل های مختلف می توان به ست تیشرت شلوار مردانه اختصاص داد. این ست به علت اینکه انواع مدل های ورزشی، اسپرت، اسلش، خانگی و راحتی را شامل می گردد، افراد می توانند به راحتی آن را در موقعیت های مختلف غیر رسمی به کار بگیرند و از راحتی ان نهایت استفاده را ببرند. اینگونه ست ها علاوه بر زیبایی بصری که برای استایل اقایان فراهم‌می کنند، کاملا مقرون به صرفه بوده و افراد می توانند انواع راحتی آن را اگر در رنگ های تیره انتخاب شده باشند را نیز برای انجام کارهای روتین کوتاه مدت خود؛ همچون خرید های معمولی منزل انجام دهند. برای آشنایی بیشتر با اینگونه ست های مردانه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

ست تیشرت و شلوار مردانه

ست لباس راحتی مردانه

آقایان می‌توانند برای گذراندن زمان خود بعد از یک روز پرکار و شلوغ برای استراحت در منزل از ست لباس راحتی مردانه سویکس استفاده کنند. این ست ها معمولاً راحتی و خنکی را در محیط منزل مد نظر قرار داده اند و اگر از برندهای معروف و کاملاً استاندارد تهیه شود، جنس و کیفیت آنها به گونه‌ای است که موجب حساسیت های پوستی نمی گردد و تا مدت ها می توان بدون آنکه تغییری در جنس کیفیت و ظاهر آن به وجود بیاید، استفاده کرد. در نتیجه هزینه زیادی را روی دست شما نخواهد گذاشت.

دقت داشته باشید که این ست ها اگر دارای جنس و کیفیت کامل و قابل قبول و مناسبی باشد، معمولا هزینه بالاتری باید برای آنها بپردازید. بطور کلی انتخاب ست راحتی مردانه از انواع وارداتی و با کیفیت آن نسبت به انواع داخلی برتری دارد و دلیل آن هم استفاده از طرح های به روز اروپایی و همچنین پارچه های کاملاً با کیفیت و دوخت تمیز و مرتب برای آن می باشد. حتی می‌توان از این لباس ها در مهمانی های بسیار خودمانی در محیط منزل نیز استفاده کرد و نیاز به خرید لباس های مجزا برای مهمانی های کوچک و خودمانی نخواهید داشت.

ست تیشرت و شلوار خانگی مردانه

اغلب آقایان ترجیح می دهند لباس های خانگی آنها راحت و با کیفیت باشد که در اثر استفاده مداوم، کیفیت خود را از دست ندهد و تا مدت ها بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و طرح و رنگ آن نیز به گونه‌ای باشد که بتواند هنگام حضور میهمانان در منزل آنها نیز در مقابل آنها استفاده کند. یکی از بهترین انواع لباس های خانگی مردانه که ویژگی های فوق را دارا می باشد، استفاده از ست تیشرت و شلوار خانگی مردانه می باشد.

در واقع این نوع تیشرت و شلوار ها در رنگ ها و کیفیت های متفاوتی طراحی و اجرا می شود، اما بهترین جنس و کیفیت برای استفاده در محیط منزل که در عین حال که می بایست راحتی کافی را داشته باشد، موجب بروز مشکلات پوستی از جمله عرق سوزی نگردد، استفاده از جنس نخی پنبه می باشد. در واقع نخ این ویژگی را دارد که هم در فصل تابستان و هم در فصل پاییز و زمستان مورد استفاده قرار بگیرد و تیشرت آن نیز با توجه به فصل می‌تواند از انواع آستین کوتاه آستین بلند تهیه شود و معمولاً ست تیشرت شلوار مردانه خانگی به گونه ای است که علاوه بر جنس و کیفیت یکسان و مشابه دارای طرح و رنگ جذاب و هماهنگی نیز می باشد.

رنگ ست ها معمولاً به صورت یک رنگ میباشد، اما برخی از تیشرت و شلوار ها نیز وجود دارند که دارای رنگ‌های متضاد می باشد و در عین حال از یک جنس و یک برند تهیه می گردد. به این ترتیب جذابیت زیادی را برای استایل خانگی آقایان فراهم می‌کند.

ست تیشرت و شلوار شیک مردانه

یکی از مهم ترین ویژگی های لباس مردانه به خصوص مسئله تیشرت و شلوار مردانه شیک و جذاب بودن آن می باشد. در واقع برای جنتلمن بودن، پوشیدن لباس های شیک و جذاب بیرون از منزل یا برای مهمانی ها و مراسم های رسمی کافی نیست و می بایست در محیط منزل نیز لباس های شیک و در عین حال راحتی به تن داشته باشد‌. یکی از آیتم هایی که می‌تواند علاوه بر راحتی، جذابیت زیادی را نیز برای آقایان در محیط منزل و همراه با لباس راحتی فراهم کند، استفاده از ست تیشرت شلوار شیک مردانه می باشد.

در واقع منظور از شیک بودن این ست ها در این است که علاوه بر هماهنگ بودن جنس و کیفیت تیشرت و شلوار، سعی کنید از رنگ و طرح هماهنگ یا در یک طیف رنگی است استفاده کنید. البته منظور از طیف رنگی یکسان به این معنا نیست که تیشرت و شلوار حتما از یک کد رنگی مشابه باشد، بلکه می توانید در یک طیف رنگی مشابه انتخاب کنید؛ به عنوان مثال تیشرت از نوع آبی روشن و شلوار از انواع سرمه ای انتخاب گردد و از این دست مثال ها بسیار وجود دارد. حتی طرح تیشرت و شلوار نیز می‌تواند کاملاً یکسان نباشد. به هیچ عنوان تیشرت و شلوار را همزمان از طرح های متفاوت انتخاب نکنید، زیرا باعث شلوغ نشان دادن استایل شما می گردد.

ست تیشرت و شلوار مردانه

ست تیشرت و شلوار راحتی مردانه

به طور کلی دو نوع استایل راحتی برای آقایان متصور می شود. دسته اول که به صورت رسمی با نام استایل راحتی شناخته می‌شود و آقایان با پوشیدن شلوارهای اسلش و تیشرت های لانگ می‌توانند در محیط خارج از منزل نیز تردد کنند و در انواع رنگ ها و طرح های به روز نیز تولید می گردد. دسته دوم گونه ای از استایل راحتی می باشد که تنها برای محیط منزل یا برای مهمانی های بسیار خودمانی و غیررسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای محیط بیرون از منزل مناسب نمی باشد.

از جمله این موارد می‌توان به ست تیشرت و شلوار راحتی مردانه اشاره کرد که معمولا آقایان ترجیح می‌دهند، چند دست لباس راحتی در کمد لباس های خود داشته باشند و بتوانند برای راحتی بیشتر از آنها در محیط منزل استفاده کنند. این تیشرت ها در انواع آستین بلند و آستین کوتاه تولید می گردد و با توجه به فصل می توانید انواع مختلف آن را خریداری کنید. از نکات مهم دیگری که در مورد ست تیشرت شلوار میتوان مدنظر قرار داد، نوع یقه تیشرت می باشد.

معمولا تی شرت های یقه هفت برای افرادی استفاده می شود که دارای بالاتنه درشت و حجیم تری هستند و به این ترتیب بالاتنه آنها کشیده تر نشان داده می‌شود. انواع یقه های گرد یا یقه اسکی برای آقایانی که دارای بالاتنه ظریفتری نسبت به پایین‌ترین خود می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید شلوار های مختلفی را با این تیشرت ها ست کنید، اما برخی تولیدی ها اقدام به تولید تیشرت و شلوار شلوار ست کرده اند که علاوه بر جنس و کیفیت یکسان دارای طرح و رنگ مشابه ای نیز می باشند. برای اولین بار برند های آدیداس و نایکی به تولید این نوع ست های ورزشی پرداختند و کم‌کم سایر برندها و تولید کننده ها نیز به تولید لباس های راحتی ست روی آوردند و جذابیت زیادی را برای استایل راحتی خانگی آقایان فراهم خواهد کرد.

ست بلوز و شلوار راحتی مردانه

بلوز مردانه یکی از انواع پوشش مردان می باشد که دارای آستین های بلند می باشد و به صورت جلو بسته است، دارای انواع یقه های هفت و یقه گرد می باشد. معمولاً بلوز مردانه در فصل پاییز به وفور استفاده می شود، اما در فصل تابستان یا زمستان نیز کارایی دارد و آقایان میتوانند از ست بلوز شلوار راحتی مردانه در محیط منزل استفاده کنند. بلوز مردانه این ویژگی را دارد که می‌تواند در جنس های بافتنی، کشمیر و پشمی نیز طراحی و تولید گردد و گزینه مناسبی برای استفاده در فصل زمستان می باشد.

استفاده از بلوز مردانه از دیرباز رسم بوده است و معمولاً در زیر لباس های خود به عنوان گرم نگهدارنده بدن استفاده می شد، اما امروزه از بلوز مردانه در طرح و رنگ های مختلف در فصول مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فصل تابستان جنس بلوز ها از جنس نخ و پنبه بسیار سبک و خنک می باشد که در فصل‌های دیگر معمولاً جنس ها ضخیم تر می شود و برای سا کردن در زیر پالتو، زیر کاپشن بسیار مناسب می باشد.

بهتر است طرح و رنگ بلوز را با توجه به فرم صورت و رنگ پوست خود انتخاب کنید تا تطابق بیشتری با نوع پوست شما داشته باشد و از طرف دیگر ست کردن بلوز و شلوار مردانه برای داشتن استایل راحتی در محیط منزل به ویژه پذیرایی از میهمانان خودمانی می‌تواند بسیار جذاب و شیک و نظر برسد و نیاز شما را به خرید لباس های دیگر از بین خواهد برد.

ست پیراهن و شلوار راحتی مردانه

معمولا استفاده از پیراهن به عنوان یک لباس راحتی در بین آقایان مرسوم نمی باشد، اما برخی از آقایان که علاقه ای به استفاده از تیشرت ها و پلوشرت ها در محیط منزل به عنوان لباس راحتی را ندارند و ترجیح می‌دهند همواره از پوشیدن پیراهن مردانه لذت ببرند، می توانند با استفاده از ست پیراهن و شلوار راحتی مردانه در محیط منزل به این علاقه مندی خود تحقق ببخشند. شاید برای شما جای سوال باشد که چگونه می توان از پیراهن که به عنوان یک فاکتور لباس رسمی محسوب می‌شود، به شکل لباس راحتی بهره گرفت؟ برخی از تولیدکنندگان با تولید شکل جدیدی از پیراهن، با نام پیراهن مردانه راحتی که از لحاظ ظاهری کاملاً شباهت به پیراهن های رسمی دارد.

دارای ریل دکمه در جلوی پیراهن، قسمت سرآستین، جیب و یا بدون جیب میباشد، اما کیفیت آنها به گونه‌ای است که کاملاً از جنس نخ و یا نخ پنبه میباشد و عرق را کاملاً به خود جذب می کن،موجب عرق سوزی افراد نمی گردد و از طرف دیگر سایز بندی آنها به گونه‌ای است که کاملا راحت تر نسبت به پیراهن های رسمی قرار می‌گیرد، در نتیجه  فیت و چسبان به بدن نمی باشد.

اینگونه پیراهن ها به صورت ست با شلوار آن دوخته می‌شود و شلوار های آنها نیز به گونه ای است که بین شلوار های اسپرت و نیمه رسمی قرار می‌گیرد و جنس و کیفیت آنها معمولاً از نوع دورس می باشد که آقایان به راحتی می‌توانند در محیط منزل استفاده کنند. علاوه بر این نوع دیگری از ست پیراهن و شلوار راحتی مردانه وجود دارد که تقریباً شباهت زیادی به انواع لباس خواب مردانه که از انواع پیراهن و شلوار تهیه می شود را دارد. با این تفاوت که جنس آنها از نوع ساتن و ابریشم نمی باشد و از انواع پارچه های نخی یا نخ پنبه برای تولید و طراحی آن استفاده می کنند.

ست تیشرت و شلوار مردانه

ست تیشرت و شلوار سایز بزرگ

آقایانی که دارای سایز بزرگ هستند و در واقع به عنوان پلاس سایز شناخته می شوند، معمولاً در انتخاب لباس به خصوص لباس های راحتی دچار مشکل می‌شوند، زیرا اکثر تولید کنندگان به علت صرفه جویی هایی که در مصرف پارچه و دوخت انجام می‌شود، معمولاً سایزهای افراد معمولی و سایز متناسب را تهیه می‌کنند و به افراد پلاس سایز اختصاص نمی‌دهند، اما برخی تولیدکنندگان به ویژه لباس های وارداتی از این قاعده مستثنی هستند و به تهیه لباس های مخصوص پلاس سایز ها می پردازند.

اکثر این گونه لباس ها به صورت ست لباس راحتی مردانه در انواع سایز بزرگ میباشد و آقایان می‌توانند با انتخاب طرح و رنگ دلخواه خود، لباس مورد نظر را خریداری کنند و مشکلی از بابت سایز نداشته باشند. البته جنس و کیفیت به کار رفته در این لباس ها کاملا مناسب است و با پوشیدن لباس ها مشکلی برای آنها به وجود نخواهد آمد و معمولاً از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و در انواع لباس های راحتی تابستانه و زمستانی طراحی و تولید میگردد که انتخاب رنگ و طرح آن کاملاً بسته به سلیقه آقایان خواهد.

خرید ست تیشرت و شلوار مردانه

فروشگاه لباس راحتی سویکس  بهترین ارائه دهنده ست تیشرت و شلوار مردانه در طرح ها و رنگ بندی های مختلف در ایران میباشد .انواع ست تی شرت و شلوار مردانه از ترندهای سال گرفته تا مدل‌های مورد نیاز برای روزمره را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی سویکس تهیه کنید.

سویکس این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که در دوران کرونا بدون نیاز به مراجعه حضوری از موجودی محصولات جدید با خبر شوید و زیباترین و جدیدترین ست تیشرت و شلوار راحتی مردانه به صورت آنلاین دیدن کرده و سفارش خود را به صورت آنی ثبت کنید تا در کمترین زمان بتوانید محصول مورد علاقه خود را درب منزل دریافت کنید .

شلوار مردانه

تی شرت مردانه نوعی لباس است که آقایان آن را برای پوشش پایین تنه خود استفاده می کنند. جنس شلوار مردانه و انواع  مختلفی از جمله کتان ، پارچه ای ، جین ، راحتی دارد. مناسب ترین قد برای شلوار ، قسمتی کوچک تا روی کفش می باشد. البته قد شلوار کاملا سلیقه ای است و بعضی از افراد علاقه دارند که کمی قد شلوار کوتاه تر از حد معمول باشد .

نکات مهم در هنگام خرید شلوار مردانه همچون قد ، فاق و اندازه کمر ، جنس شلوار دقت کنید . پیشنهاد می شود که اگر قصد خرید شلوار کشی را دارید 1 سایز بزرگتر از سایز خودتون سفارش دهید زیرا شلوار باید طوری باشد که عظلات پا ازرده نکند.

ست تیشرت و شلوار مردانه

تی شرت مردانه

تی شرت مردانه نوعی لباس است که آقایان آن را برای پوشش بالا تنه خود استفاده می کنند . شکل و حرف تی شرت از حرف T انگلیسی بهره گرفته شده است . تاریخچه تی شرت به سال های گذشته در جنگ بین آمریکا و مکزیک بر می گردد که به عنوان لباس زیر مردانه برای اولین بار در تاریخ مورد استفاده قرار گرفت . تی شرت در بین سالهای ۱۸۹۸ تا ۱۹۱۳ به این دلیل به وجود آمد که پوششی بین پوست و لباس نظامی باشد . کم کم با گذر زمان شکل و طرح تی شرت ها تغییر کرد و انواع مختلفی پیدا کرد .برای خرید تی شرت تک مردانه می توانید به از طریق فروشگاه لباس راحتی سویکس اقدام کنید .

خلاصه مطلب ست تی شرت و شلوار مردانه

انواع پرکاربرد آیتم های لباس مردانه شامل ست تیشرت و شلوار مردانه می باشد که معمولاً این ست ها بگونه‌ای طراحی و تولید میگردد که علاوه بر راحتی در محیط منزل، بتوانند برای پذیرایی از مهمانان خودمانی و خیلی غیر رسمی نیز مورد استفاده قرار دهند و موجب صرفه جویی در هزینه و وقت افراد می‌گردد. ست تیشرت و شلوار مردانه انواع مختلفی دارد که در این مقاله به برخی از آنها اشاره شد.