Showing 1–12 of 65 results

تونیک زنانه | قیمت و خرید آنلاین انواع تونیک های راحتی زنانه

تونیک زنانه | قیمت و خرید آنلاین انواع جدیدترین تونیک های راحتی زنانه | فروشگاه اینترنتی سویکس

تونیک زنانه

تونیک زنانه را می‌توان یکی از پرکاربرد ترین و پرطرفدارترین انواع لباس زنانه هم در میان مصرف کنندگان و هم در میان تولیدکنندگان دانست، چراکه می توان تونیم زنانه را هم در مراسم و میهمانی های خودمانی و خانواده هم در مراسم رسمی تر و حتی در محیط منزل به عنوان لباس راحتی به تن کرد. تونیک زنانه انواع مختلفی دارد و دارای آستین های مختلف و یا یقه های متفاوت می باشد.

همچنین طرح و رنگهای متفاوتی را می تواند به خود بگیرد. از همه مهمتر در مورد جنس و کیفیت تونیک زنانه می باشد و کیفیت تونیک زنانه معمولاً در انواع لخت آن طرفداران بیشتری را دارد، زیرا این جنس پارچه ها به خوبی روی بدن ً می‌نشیند. تونیک زنانه در انواع نخی، ریون، شانتون و حتی در انواع پارچه های زمستانی همچون کشمیر و پشمی نیز تولید می‌شود و طرفداران خاص خود را دارد. برای آشنایی بیشتر با تونیک‌زنانه ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.

تونیک زنانه چیست؟

تونیک زنانه و دخترانه را می توان نوعی لباس بلند دانست که معمولا تا خط باسن امتداد دارد و در برخی مدل های آن نیز حتی تا قسمتی از ران پا را نیز می پوشاند. تونیک های مورد استفاده برای خانم ها دارای یقه هایی با طرح ها و شکل های متفاوتی می باشد و با توجه به انتخاب و سلیقه شخصی خود می توانند هر مدل از یقه را انتخاب کنند.

طرح و رنگ های تونیک زنانه و دخترانه نیز متفاوت می باشند. بهتر است از طرح و رنگ هماهنگ با چهره خود استفاده کنید و مدل یقه را هم نیز با فرم چهره و صورت خود هماهنگ کنید. افرادی که دارای صورت و چهره کشیده و مستطیلی هستند، بهتر است از یقه های گرد استفاده کنند تا صورت آن ها را کشیده تر نشان ندهد.

همچنین افرادی با صورت های تپل و چاقتر سعی کنند حتما تا جای ممکن از یقه هفت بهره بگیرند و هرچه شکل هفت یقه آن ها بازتر باشد، درشتی صورت آن ها را کمتر نشان می دهد. این مورد همچنین برای افرادی با بالاتنه درشت تر نیز توصیه می گردد

تونیک تو خونه ای زنانه

برخی خانم ها علاقمند به پوشیدن تونیک زنانه به عنوان تونیک تو خونه ای زنانه می باشند و به این ترتیب خانم ها می توانند از تونیک زنانه به عنوان یک لباس راحتی در محیط منزل استفاده کنند، زیرا همانطور که پیشتر گفته شد تونیک زنانه در مدل ها و فرم های مختلفی طراحی و تولید می گردد. از نظر آستین‌، تونیک ها می توانند در انواع آستین های حلقه ای،  آستین کوتاه،  آستین سه ربع و حتی آستین بلند مشاهده شود.

از نظر یقه انواع یقه های گرد، هفت، یقه  دلبری، دکلته و یقه مردانه را نیز شامل می شود که هر کدام از این گروه‌ها مدل های مختلفی را نیز شامل می گردد؛ به عنوان مثال یقه گرد می تواند یقه گرد بسته، یقه گرد باز یا یقه گرد در حالت متوسط نیز تولید شود و فرم های زیادی را به خود اختصاص خواهد داد. بلندای تونیک معمولاً به گونه ای است که تا قسمت زیر باسن را می پوشاند، اما برخی تونیک ها ممکن است از این مقدار کوتاه تر یا حتی بلندتر و تا روی زانو باشد. بنابراین با توجه به طراحی تولید کننده و سلیقه مصرف کننده تونیک ها کاربردهای مختلفی را به خود خواهد گرفت.

تونیک راحتی زنانه

تونیک راحتی زنانه از جمله پر کاربردترین انواع تونیک های زنانه محسوب می‌گردد که خانم‌ها از آن به عنوان لباس راحتی در محیط منزل به وفور استفاده می کنند. برخی خانم‌ها تونیک ها را به همراه با جوراب شلواری استفاده می‌کنند و برخی از آن به عنوان یک پیراهن کوتاه در محیط منزل استفاده می‌کنند و خانم‌ها می‌توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود از مدل‌های مختلف تونیک زنانه استفاده کنند.

برای خانم هایی که برای پذیرایی از میهمان  نیاز به یک لباس پوشیده دارند، می‌توانند با استفاده از تونیک و شلوار جین یا کتان علاوه بر اینکه استایل جذاب و شیکی را برای خود رقم می‌زنند، کاملا پوشیده به نظر برسند.

تونیک زنانه

تونیک زنانه شیک

خانم هایی که به استایل و نوع پوشش خود اهمیت زیادی می‌دهند و همچنین به دنبال لباس هایی هستند که هم بتواند در محیط منزل از آن استفاده کنند و هم در مهمانی‌ها و پارتی های خودمانی و علاوه بر آن که کاملا پوشیده به نظر می‌رسند، شیک و جذاب نیز باشند؛ یکی از پیشنهادهای ما برای این مورد استفاده از تونیک زنانه می باشد. برای اینکه بتوانید یک تونیک زنانه شیک را برای استایل خود انتخاب کنید، نیاز به گشت و گذار بسیار زیاد در بازار و سخت کردن انتخاب خود نخواهد بود؛ بلکه کافی است بدانید که برای چگونه مراسمی نیاز به تونیک دارید و اینکه رسمیت آن مراسم تا چه حدی می باشد.

اگر مراسمی که قصد حضور در آن را دارید کاملا رسمی باشد، به هیچ عنوان استفاده از تونیک در آن جایز نمی باشد، اما اگر برای میهمانی های خودمانی و غیررسمی از تونیک استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را همراه با شلوار جین یا کتان و یا حتی همراه با جوراب شلواری به پا کنید و اگر مشکلی با حجاب خود ندارید، می توانید از انواع تونیک های آستین کوتاه بدون جوراب شلواری به همراه با نیم بوت یا کفش های پاشنه دار استفاده کنید و جذابیت خاصی را برای خود رقم بزنید. به عبارت دیگر شما می توانید از یک تونیک به جای پیراهن کوتاه غیر رسمی به راحتی استفاده کنید.

تونیک زنانه سایز بزرگ

خانم هایی که دارای سایز بزرگ هستند، می‌توانند برای محیط منزل خود و به عنوان لباس راحتی از تونیک زنانه سایز بزرگ استفاده کنند. تونیک زنانه سایز بزرگ این ویژگی را دارند که به خاطر قد بلند خود که تا روی باسن را می‌پوشاند، راحتی فوق‌العاده زیادی را برای خانم‌ها به ویژه افرادی که دارای اضافه وزن یا سایز بزرگ هستند، فراهم کند و به این ترتیب از شر لباسهای کوتاه که برجستگی های بدن آنها را کاملاً در معرض دید قرار می دهد، در امان خواهند بود و در واقع با یک تیر دو نشان خواهند زد.

به این ترتیب هم لباس جذاب و شیکی را برای خود خریداری کردند و هم از طرف دیگر تمام بدن آنها را می‌پوشاند و کاور می‌کند. همچنین به علت نوع طراحی این لباس ها می توانند انواع آستین کوتاه، آستین بلند و آستین حلقه ای را برای خود خریداری کند و محدودیتی در خرید آن وجود نخواهد داشت.

تونیک زنانه مجلسی

وقتی تونیک ها به صورت مجلسی طراحی و تولید می‌شود و تحت عنوان تونیک زنانه مجلسی میباشند،  می توانند در مراسم‌های رسمی تر توسط خانم ها مورد استفاده قرار بگیرد. تفاوت تونیک زنانه مجلسی با تونیکهای راحتی و مناسب خونه در این می باشد که تونیک های مجلسی معمولاً از جنس حریر یا ریون و سایر پارچه هایی که به صورت لخت روی بدن قرار می گیرد، می باشد و از طرف دیگر دارای تزئینات فراوان از نظر منجوق دوزی، سنگ دوزی و یا گلدوزی بر روی آنها می باشد و از لحاظ قیمت نیز با تونیکهای نخی یا الیاف طبیعی تفاوت دارد و به علت اینکه اکثر تزئینات و زیبایی‌های روی تونیک های مجلسی به صورت کار دست می‌باشد، قیمتی گزاف تر نسبت به راحتی خواهد داشت. خانم ها می توانند تونیک زنانه مجلسی خود را بدون جوراب شلواری یا با جوراب شلواری در مجالس به تن کنند و جذابیت فراوانی را برای خود و استایل خود رقم بزنند.

تونیک زنانه

تونیک زنانه بلند

همانطور که گفته شد قد تونیک زنانه با توجه به انتخاب تولیدی ها و همچنین سلیقه مشتری تعیین می‌گردد و در انواع قد های متوسط و بلند طراحی و تولید می‌گردد. معمولاً قد تونیک به گونه ایست که روی باسن را می‌پوشاند، اما برخی تولیدی ها تونیک تعریف شده توسط تولیدی خود را به گونه‌ای است که از این مقدار بلندتر باشد و خانم‌ها بتوانند از آن به راحتی به عنوان یک پیراهن استفاده کنند و علاوه بر اینکه از جذابیت تونیک بهره می‌برند، می‌توانند به عنوان پیراهن نیز در کمد لباس های خود روی آن حساب کنند.

خانم هایی که علاقه‌ای به پوشیدن تونیک ها و یا لباسهای کوتاه ندارند، می توانند از انواع تونیک زنانه بلند استفاده کنند و افرادی که علاقه‌مند به پوشیدن لباسهای کوتاه تر هستند، می‌توانند از انواع تونیک زنانه کوتاه قطعا استفاده کنند. البته قد تونیک ها تاثیر چندانی در فرم و طراحی تولید به طور کلی ندارد و بستگی به سلیقه مشتریان دارد.

تونیک زنانه ریون جدید

فاکتورهای مهم در انتخاب تونیک زنانه از جمله انتخاب جنس و کیفیت می باشد. از جمله پارچه های بسیار پرکاربرد در دوخت تونیک زنانه می‌توان به ریون اشاره کرد. در سال های اخیر استفاده از فرم جدیدی از ریون با نام ریون نیم کش به شدت مورد توجه قرار گرفته است که نسبت به ریون های قدیمی علاوه بر این که فرد به راحتی می‌تواند آن را به تن کند و به علت نیمه کشی بودن جنس پارچه آن ایستایی خوبی بر روی بدنه آنها خواهد داشت و از طرف دیگر از جمله پارچه هایی می باشد که افراد با تمامی سایز ها می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و حتی خانم هایی با سایز بزرگ نیز مشکلی در پوشیدن جنس ریون نخواهند داشت. اغلب خانم ها تمایل به استفاده از تونیک زنانه ریون در رنگ مشکی و رنگ‌های تیره را دارند.

تونیک زنانه نخی

از دیگر انواع تونیک زنانه که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و هم می‌توان در محیط منزل و هم در میهمانی های خودمانی و دورهمی های خانوادگی از آن استفاده کرد،  تونیک زنانه جنس نخی می باشد، زیرا اینگونه تونیک ها علاوه بر اینکه موجب بروز حساسیت های پوستی برای خانم ها نمی باشد، با اجازه گردش هوا بین بدن و لباس می تواند به فرد آزادی عمل بیشتری بدهد و موجب عرق سوزی بدن نمی شود. از طرف دیگر لباس های نخی به طور کلی دارای سبکی خاصی می باشد و فرد با پوشیدن تونیک زنانه نخی می‌تواند به امور روزمره خود به راحتی بپردازد، بدون آنکه دچار هیچگونه مشکلی شود.

تونیک زنانه

تونیک زنانه ترک

از آنجا که در سال‌های اخیر استفاده از لباس های وارداتی ترک به ویژه در بین ایرانیان طرفداران زیادی پیدا کرده است، تونیک زنانه ترکی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود و سالیانه حجم قابل توجهی از تونیک های زنانه ترک وارد ایران می‌شود و مصرف کنندگان خاص خود را دارد. این تونیک ها به ویژه به علت جنس و کیفیت بسیار مناسب خود مشتریان زیادی را برای خود فراهم کرده است و علاوه بر این به علت استفاده از طرح ها و رنگ های به روز و مطابق با جامعه‌ی مدرن جهانی و همچنین استفاده از یراق آلات با کیفیت و تزئینات به روز و اروپایی باعث شده است که افراد زیادی در تمامی کشورها علاقمند به استفاده از لباسهای ترک به ویژه تونیک های زنانه ترک باشند و از طرف دیگر از آنجا که فرهنگ در کشور ترکیه و ایران به یکدیگر نزدیک می باشد، برخی تونیک ها به صورت کاملا پوشیده طراحی و تولید می گردد تا برای خانمهایی که به حجاب خود اهمیت زیادی می‌دهند، هم طراحی‌های خاصی داشته باشند و سلیقه تمامی مشتریان خود را لحاظ می‌کنند.

تونیک زنانه اسپرت

خانم هایی که علاقه‌مند به استایل های اسپرت و غیر رسمی دارند، می‌توانند از تونیک زنانه اسپرت به جای استفاده از مانتوهای جلوبسته بهره بگیرند. البته این مورد برای خانم هایی که دارای اندام متناسبی می باشند، توصیه می گردد و خانم‌های سایز بزرگ بهتر است از تونیک استفاده نکنند، زیرا ممکن است به علت جنس آنها بدن نما باشد و برای افرادی که اندام متناسبی ندارند، جذابیت خاصی را به همراه نخواهد داشت و می تواند همراه با تونیک از یک شلوار جین مام استایل و یا شلوار کتان جذابیت زیادی را برای پوشش خود فراهم کنند.

این استایل به خصوص برای پوشش راحتی و زمان‌هایی که قصد رفتن به دانشگاه یا محل کار را ندارید و تنها برای یک خرید کوتاه بیرون از منزل یا برای تعطیلات آخر هفته های خود می تواند بسیار جذاب و مناسب به نظر برسد. بهتر است رنگ تونیک زنانه اسپرت خود را با سایر رنگ های فاکتورهای استایل خود به صورت ست و هماهنگ در نظر بگیرید.

تونیک زنانه حریر

پیشتر در مورد تولید تونیک زنانه مجلسی توضیح داده شد. یکی از انواع پارچه هایی که در تونیک زنانه مجلسی مورد استفاده قرار می گیرد، انواع پارچه حریر می باشد. تونیک زنانه حریر به علت احساس سبکی و لطافت آن مورد توجه خانم ها قرار گرفته است و برای میهمانی های خودمانی و پارتی های دورهمی اولین گزینه پیش رو برای آنها استفاده از تونیک حریر است، زیرا به صورت کاملا لخت روی اندام آنها قرار می‌گیرد و نیاز به پوشیدن جوراب شلواری یا غیره برای آن نیستند.

علاوه بر آن خانم ها می توانند به عنوان یک پیراهن کوتاه در استایل خود از آن استفاده کنند. از طرف دیگر تونیک حریر زنانه در انواع یقه ها و آستین ها نیز تولید می گردد و رنگبندی آن معمولاً کامل می باشد و از طرف دیگر معمولاً تونیک حریر را به علت اینکه پارچه حریر بدن نما میباشد، از یک پارچه ضد حساسیت ضخیم تر از حریر دوخت می کنند تا علاوه بر اینکه تونیک بدن نما نباشد، موجب ایجاد حساسیت در بدن خانم‌ها نیز نگردد.

تونیک زنانه

تونیک زنانه گلدار

تونیک زنانه دارای طرح و رنگ های متنوع می باشد و خانم ها با توجه به سلیقه و نیاز خود می‌توانند هر یک از آنها را انتخاب کنند. یکی از پرطرفدار ترین طرحها که به ویژه در سال‌های اخیر کاربران زیادی برای خرید آنها اقدام می کنند، استفاده از تونیک زنانه گلدار می باشد. پارچه های گلدار این ویژگی را دارند که تمام خانم‌ها با تمام اندام و شرایط بدنی می توانند به راحتی از تمام رنگ های آن استفاده کنند.

تنها باید به این نکته دقت داشته باشید که خانم هایی که سایز بزرگ هستند از طرح های گلدار ریز استفاده کنند، زیرا طرح‌های درشت بدن آن‌ها را برجسته‌تر نشان خواهد داد و خانم‌های ریز اندام می‌توانند از پارچه های گلدار درشت تر استفاده کنند تا بدن آنها را متناسب تر نشان دهد. انتخاب رنگ کاملا به عهده سلیقه شخصی مشتری می باشد و محدودیتی در آن وجود نخواهد داشت.

مدل تونیک زنانه

برای انتخاب مدل تونیک زنانه بهتر است به این فاکتورها دقت داشته باشید:

سایز و نوع فرم اندام بدن خود، رنگ تونیک، طرح تونیک، برند تولید کننده تونیک و از همه مهمتر جنس و کیفیت پارچه با توجه به این موارد می توانید تونیک مناسب خود را انتخاب کنید. خانم هایی که دارای اندام درشت تری هستند، باید در انتخاب سایز و رنگ تونیک دقت بیشتری داشته باشند؛ به عنوان مثال هر چه از رنگ های تیره تر یا رنگ های تک رنگ استفاده کنند، اندام آنها را باریکتر نشان خواهد داد.

اگر علاقمند به استفاده از تونیک های طرح دار هستند، بهتر است از تونیک های طرح دار ریز یا راه راه عمودی استفاده کنند که بدن آنها را باریکتر نشان دهد. از طرف دیگر جنس و کیفیت پارچه تونیک نیز در باریک نشان دادن اندام آنها می‌تواند موثر باشد. هرچه پارچه روی بدن افراد سایز بزرگ لخت تر و افتاده تر قرار بگیرد، آنها را باریکتر نشان خواهد داد. بنابراین در انتخاب و مدل تونیک زنانه باید پنج فاکتور یاد شده را در انتخاب خود دخیل کرد.

سایت تونیک زنانه

خانم هایی که در طول روز مشغله زیادی دارند و وقت کافی برای انجام خرید ندارند، می‌توانند با مراجعه به وب سایت های مختلف به خرید اینترنتی بپردازند. سایت های مختلفی برای خرید لباس های زنانه به ویژه سایت تونیک زنانه موجود است که به طور تخصصی به فروش تونیک های زنانه می‌پردازند و تنها با یک سرچ کوتاه مدت در محیط وب می تواند این سایت‌ها را پیدا کنند و به خرید از آنها بپردازند.

البته دقت داشته باشید که در خرید اینترنتی شما گزینه پرو را ندارید و ممکن است در انتخاب سایز خود با مشکل مواجه شوید. معمولاً در سایت‌های اینترنتی اندازه کامل لباس ها در قسمت توضیحات سایت قرار میگیرد و شما می توانید با مراجعه به آنها سایز مناسب اندام خود را انتخاب نمایید.

تونیک زنانه

قیمت تونیک خانگی

قیمت تونیک با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. از جمله این عوامل می توان به اینکه تونیک راحتی، مجلسی یا اسپرت می باشد، برند تولیدکننده تونیک، جنس و کیفیت آن همگی می‌توانند در قیمت تونیک موثر باشد. خانم ها با توجه به نوع تونیک انتخابی، می تواند هزینه آن را تخمین بزنند.

به طور کلی تولیدی های معتبر و با کیفیت به این علت که از مواد اولیه کاملا با کیفیت و مناسب و یراق آلات با کیفیت در تولید تونیک خود استفاده می کنند، دارای قیمت بالاتری می باشند نسبت به تولیدی هایی که از کیفیت نه چندان مناسب برای لباسهای خود استفاده می کنند. بنابراین افراد با توجه به بودجه و محدودیت هزینه خود نیز می توانند نسبت به انتخاب تولید زنانه مناسب خود اقدام نمایند.

طرح و رنگ تونیک زنانه و دخترانه

رنگ و طرح تونیک زنانه و دخترانه تا حد زیادی به سلیقه شخصی افراد بستگی دارد. خانم ها می توانند با توجه به سلیقه شخصی خود و همچنین انتخاب خود در استایل کلی نسبت به انتخاب رنگ و طرح مناسب برای تونیک اقدام ورزند.

رنگ تونیک را سعی کنید با توجه به سایر آیتم های استایل خود انتخاب کنید. هرچه تطابق و هماهنگی بین آیتم های استایل شما بیشتر باشد، جذابیت پوشش شما را افزایش خواهد داد. سعی کنید در فصل های مختلف رنگ تونیکی متناسب با همان فصل استفاده کنید..

معمولا در فصل تابستان از تونیک هایی با رنگ های پاستیلی و شاد و یا رنگ های خیلی روشن استفاده می کنند. در فصول سردتر می توانید از رنگ های نود و با رنگ های تیره تر استفلده کنید. البته منظور از رنگ تیره، رنگ های مشکی و یا خاکستری نمی باشد، بلکه کمی تیره تر از رنگ های روشن تابستانی باشد، کفایت می کند‌.

سایز تونیک زنانه

خانم ها دقت داشته باشند که هر چه تونیک دخترانه و زنانه مورد پسند آن ها هماهنگ تر با سایز و فرم اندام آن ها باشد، جذابیت بیشتری برای آن ها به وجود خواهد آمد. تصور نکنند که لباس هر چه چسبان تر باشد، شیک تر و زیباتر نشان خواهد داد.

دقیقا این موضوع برعکس خواهد بود. بنابراین خانم ها سعی کنند حتماً از لباس مناسب اندام خود استفاده کنند، نه لباس گشاد تر باشد و نه چسبان تر‌، منتها این موضوع در مورد تونیک ها نیز به شدت صدق می‌کنند، زیرا شما معمولاً تونیک ها را بدون جوراب شلواری و به تنهایی استفاده می کنید و اگر تونیک اندازه بدن شما نباشد، نامناسب جلوه می کند و اگر از ان استفاده کرده باشید، جذابیت آن را به نمایش نخواهد گذاشت.

بنابراین سعی کنید با توجه به فرم اندام خود انتخاب کنید. افرادی که دارای بالاتنه درشت و بزرگتری هستند، از پوشیدن تونیک هایی در قسمت بالاتنه تنگ و چسبان قرار می‌گیرد و همچنین از پوشیدن تونیک هایی با بالاتنه چین و تور دار و یا پفی خودداری کنند. خانم هایی که دارای پایین های بزرگتری نسبت به بالاترین خود هستند نیز به همین ترتیب سعی کنند از تونیک هایی که در قسمت پایین تنه به صورت تنگ و چسبان قرار می‌گیرد و همچنین پف دار یا دامنی است، خودداری کنند.

تونیک زنانه

خرید تونیک زنانه

فروشگاه اینترنتی سویکس  بهترین ارائه دهنده انواع  تونیک های نخی زنانه در طرح ها و رنگ بندی های مختلف در ایران میباشد .انواع تونیک های جدید زنانه تا مدل‌های مورد نیاز برای روزمره را می‌توان از فروشگاه اینترنتی سویکس تهیه کنید. سویکس این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که در دوران کرونا بدون نیاز به مراجعه حضوری از موجودی محصولات جدید با خبر شوید و زیباترین تاپ‌های نخی، انواع ست ها و تیشرت های راحتی  به صورت آنلاین دیدن کرده و سفارش خود را به صورت آنی ثبت کنید تا در کمترین زمان بتوانید محصول مورد علاقه خود را دریافت کنید .

تفاوت تونیک با شومیز

تنوع زیاد در لباس های زنانه موجب شده عموم افراد دسته های مختلف لباس زنانه را اشتباه بگیرند . تونیک زنانه با بلوز و شومیز فرق دارد. بلوز به لباس های گشادی گفته می شود که تنها بالا تنه را پوشش می دهد. تونیک زنانه هم دقیقا مشابه بلوز است اما با این تفاوت ک  شومیز بلند تر بوده و تا زیر خط باسن را پوشش می دهد .

شومیز یک کلمه فرانسوی میباشد که در گذشته به لباس های جلو باز مردانه گفته می شد اما امروزه این کلمه برای لباس های جلو دکمه دار زنانه نیز استفاده می شود . تنها تفاوت تونیک با شومیز در دکمه است . شومیز با دکمه بسته می شود اما تونیک فاقد هر گونه دکمه است.

بهترین زمان استفاده از تونیک

بهترین زمان استفاده از تونیک فصل تابستان و پاییز می باشد که با شروع فصل تابستان ،  بازار تونیک های تابستانه و تونیک های بهاری ، تونيك حرير ، تونیک دخترانه  داغ می شود که در فصل گرم تابستان راحتی ، خنکی و زیبایی را به شما هدیه می کند . تونیک های فروشگاه اینترنتی سویکس خنکی را به شما در فصل تابستان هدیه می کند. توجه داشته باشید که این لباس تنها مناسب یک فصل نیست و میتوان ان را در تمامی فصول سال استفاد کرد البته اگر جنس تونیک  ، نخی باشد آن را نمی توان در فصل زمستان استفاده کرد بلکه بیشتر مناسب فصل بهار است .

انواع تونیک زنانه

 • تونیک زنانه مجلسی
 • تونیک زنانه خانگی
 • تونیک راسته
 • تونیک پیلی دار
 • تونیک بلوز
 • تونیک گشاد
 • تونیک یقه دار
 • تونیک کمربندی
 • تونیک زنانه نخی
 • تونیک اسپرت
 • تونیک بلند
 • تونیک نخی