نمایش یک نتیجه

شلوارک زنانه | قیمت و خرید اینترنتی شلوارک شیک، نخی و خانگی

شلوارک زنانه

شلوارک زنانه چیست؟

به طور کلی شلوارک‌ زنانه نوعی پوشش می باشد که قسمت پایین تنه بدن افراد را می‌پوشاند و دارای انواع مختلف می باشد. قد شلوارک های زنانه معمولاً تا روی زانو یا زیر زانو می‌باشد. البته برخی شلوارک ها وجود دارند که تنها ناحیه باسن افراد را می پوشانند که با توجه به مکانی که افراد قصد پوشیدن آن را دارند، دارای انواع و طرح و رنگ های مختلفی می باشد.

به طور کلی شلوارک زنانه را با توجه به فصل پیش رو، طرح و رنگ و جنس پارچه آن می‌توان به انواع مختلفی طبقه‌بندی کرد که معمولاً افراد با توجه به سلیقه خود نسبت به انتخاب و خرید هر یک اقدام می‌کنند. از طرف دیگر شلوارک زنانه به انواع مجلسی و راحتی نیز طبقه بندی می شود. معمولاً در انواع شلوارک مجلسی از جنس های جین یا کتان استفاده می‌شود و در انواع راحتی آن از انواع نخ و یا نخ و پنبه برای راحتی و خنکی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. شلوارک ها نیز معمولاً در انواع فاق بلند، متوسط و فاق کوتاه وجود دارد و افرادی که به دنبال داشتن شلوارک راحتی زنانه هستند، بهتر است از انواع فاق های متوسط یا بلند استفاده کنند.

جهت شناخت بیشتر نسب به شلوارک ها می توانید مقاله آشنایی با انواع مدل های شلوار و شلوارک راحتی را مطالعه فرمایید

شلوارک زنانه شیک

خانم هایی که به دنبال داشتن استایلی جذاب می باشند، می توانند با داشتن شلوارک زنانه شیک و ست کردن آن با طرح های جذاب تاپ و یا تیشرت جذابیت های بسیار زیادی را به پوشش خود ببخشند. به این ترتیب می‌تواند از انواع شلوارک های نخی یا پارچه ای با توجه به فصل پیش رو استفاده کنند و رنگ و طرح آن را نیز با توجه به سلیقه و یا سایر آیتم های استایل خود انتخاب کنند.

خانم ها می توانند از اکسسواری های ویژه خانم ها مانند دستبند، النگو، ساعت، دستمال گردن و ... نیز برای جذابیت بیشتر استایل خود استفاده کنند. کمربند برای جذابیت بیشتر شلوارک ها کمک می کند و استفاده از کمربند های طرح دار و یا پارچه ای می تواند به خصوص در استایل‌های اسپرت و غیررسمی، جذابیت بسیار زیادی را به پوشش افراد هدیه کند.

شلوارک زنانه

شلوارک زنانه کتان

شلوارک های جنس کتان جز پر کاربرد ترین و پرفروش ترین انواع شلوارک های زنانه محسوب می‌گردد. خانمهایی که به دنبال داشتن شلوارک های جذاب و شیک و در عین حال راحت می باشند، می بایست سراغ خرید شلوارک کتان زنانه بروند. شلوارک های کتان طرح ها و رنگ‌های مختلفی را شامل می‌شود و به علت سبک بودن و جنس کتان آنها فرد دچار تعریق بیش از حد و یا عرق سوزی نمی گردد و برای پوست آنها مشکلی را به وجود نخواهد اورد.

به ویژه استفاده از شلوارک های کتان در فصل تابستان برای خانم ها توصیه می گردد و با ست کردن آن با تی شرت ها و تاپ های جذاب می توانند استایل خیره‌کننده‌ای را برای بانوان فراهم کند. شلوارک های کتان انواع اسپرت و مجلسی را شامل می‌شود و با توجه به نوع پوشش افراد و استفاده از سایر آیتم ها و اکسسواری ها، مجلسی یا اسپرت بودن شلوارک تعیین می گردد.

البته برخی از شلوارک های کتان زنانه با گلدوزی ها یا سنگ دوزی و منجوق دوزی ها به انواع مجلسی تبدیل می شوند و می توانند در پارتی های دورهمی و خانوادگی از آنها استفاده کنند و جذابیت زیادی را برای خود رقم بزنند.

شلوارک زنانه نخی

بهترین جنس شلوارک های زنانه به خصوص برای فصل تابستان و بهار شلوارک زنانه نخی می باشد و معمولا شلوارک هایی که از جنس نخ یا نخ پنبه می باشند، موجب تعریق افراد نمی گردد و به علت گردش هوا بین لباس و بدن افراد فرد دچار عرق سوزی نمی‌گردد و مشکلات پوستی برای آنها کمتر اتفاق می‌افتد.

استفاده از شلوارک های نخی به خصوص برای خانم هایی که دارای پوست‌های حساس می باشند، بسیار مناسب به نظر می‌رسد و از طرف دیگر خانم های باردار و خانم‌هایی که دارای فعالیت بسیار زیادی در طول روز در محیط منزل خود هستند، استفاده از شلوارک های نخی بسیار توصیه می گردد. همچنین شلوارک زنانه نخی به علت طیف گسترده تر طرح و رنگ می تواند جذابیت زیادی را برای مصرف کننده داشته باشد و قیمت آنها نسبت به سایر شلوارک ها همچون جین و کتان ارزان تر می باشد، در نتیجه خرید آن ها مقرون به صرفه تر است.

اگر علاقه مند به آشنایی با جنس پارچه لباس راحتی بودید می توانید مقاله بهترین جنس ها برای لباس راحتی و خانگی را بخوانید.

شلوارک زنانه

شلوارک زنانه اسپرت

انواع شلوارک هایی که در جنس های جین یا کتان تولید می شود با نام شلوارک زنانه اسپرت شناخته می‌شود. این نوع شلوارک ها را هم می‌توانند در مهمانی های دورهمی و خودمانی و هم در محیط منزل به تن کرد و ست کردن آن با یک بالاتنه زیبا می تواند استایل بسیار جذابی را خلق کند.

البته در کشورهای دیگر که محدودیت پوشش وجود ندارد، خانم ها شلوارک های جین یا کتان را برای استفاده در محیط خارج از منزل نیز استفاده می‌کنند که جذابیت خاص خود را دارد. در سال‌های اخیر استفاده از شلوارهای جین گلدوزی شده و سنگ دوزی شده و یا سنگ شور شده نیز بسیار پرطرفدار شده است و انواع آنها که دارای سنگ دوزی می باشد، برای مهمانی ها و مجالس رسمی تر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شلوارک زنانه خانگی

از استایل های مورد علاقه خانم ها به ویژه در فصول گرم سال می‌توان استفاده از شلوارک های زنانه خانگی همراه با تیشرت یا تاپ اشاره کرد. شلوارک زنانه به علت راحتی و سبکی مورد علاقه خانم ها به ویژه خانم‌های خانه‌دار می باشد و می توانند به راحتی با پوشیدن ان ها، نسبت به شلوارهای دامن های بلند آزادی عمل بیشتری را حین انجام کارهای شخصی خود دارد و به دلیل همین آزادی عمل، معمولاً فروش زیادی را در میان لباس های راحتی زنانه به خود اختصاص داده است.

شلوارک زنانه

شلوارک زنانه ارزان

شلوارک زنانه با توجه به جنس و کیفیت آن و کاربرد آن و همچنین به روز بودن طرح و رنگ آن قیمت‌گذاری می‌شود و همچنین با توجه به اینکه برند تولید کننده آن از انواع برنده ایرانی و خارجی باشد، نیز در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. هر چه جنس و کیفیت پارچه شلوارک از انواع پارچه های باکیفیت باشد که در اثر شستشو چروک نشود و پرز ندهد و از همه مهمتر رنگ دهی نداشته باشد و رنگ آن به صورت ثابت باشد، می‌تواند قیمت بالاتری را برای شلوارک رقم بزند، اما برای خرید شلوارک زنانه ارزان نیز می توانید از انواع جنس نخ یا نخ پنبه آنها تهیه کنید، زیرا به علت در دسترس بودن پارچه و سایر یراق آلات آن قیمت ارزان تری دارد و تولیدی ها ترغیب بیشتری در جهت تولید شلوارک های راحتی زنانه نخی را دارند.

شلوارک زنانه مشکی

شلوارک زنانه رنگ ها و طرح های مختلفی را شامل می‌شود و معمولا خانم‌ها با توجه به سلیقه و نیاز شخصی خود نسبت به خرید و انتخاب هر یک اقدام می‌کنند، اما داشتن یک شلوارک زنانه مشکی در کمد لباسهای هر خانومی جزو واجبات به نظر می‌رسد، زیرا به علت اینکه رنگ مشکی از جمله رنگ های خنثی محسوب می‌گردد، با هر رنگ تاپ و تیشرت و سایر لباسهای بالا تنه کاملاً قابلیت ست کردن و تطبیق دارد و حتی می‌توان برای مهمانی های دورهمی خانوادگی به خصوص اگر از جنس کتان یا جین باشد، استفاده کرد و جذابیت زیادی را برای خانم‌ها ایجاد خواهد کرد.

شلوارک زنانه

خلاصه مطلب شلوارک راحتی زنانه

شلوارک زنانه از جمله آیتم‌های است که در پوشش خانمها بسیار مورد توجه می باشد و به علت راحتی و آزادی عمل در اختیار خانواده‌ها قرار می‌دهد، بسیاری از خانم ها تمایل دارند به خصوص در فصول گرم سال از شلوارک زنانه در استایل خود استفاده کنند.