Showing 1–12 of 132 results

ست تیشرت و شلوار زنانه | خرید جدیدترین تی شرت و شلوار خانگی

ست تیشرت و شلوار زنانه | قیمت و خرید آنلاین انواع جدیدترین  مدل های ست تی شرت و شلوار راحتی زنانه | فروشگاه اینترنتی سویکس

ست تیشرت و شلوار زنانه

بسیاری از خانم‌ها، دغدغه‌ی پیدا کردن لباس اسپرت مناسب با قیمت خوب و جنس عالی دارند. برای آن‌ها چه بهتر است که به جای خرید تی شرت و شلوار به صورت جداگانه، این دو را تحت یک عنوان و به صورت ست تهیه کنند . طرح ها و رنگ های ست های تی شرت و شلوار در مدل های متفاوتی به بازار عرضه شده است که هر کدام از این طرح ها جذابیت و زیبایی خاص خود را دارد . ست تیشرت و شلوار معمولا به لباس هایی گفته می شود که هم طرح یا هم رنگ هم باشد . اصولا ست ها باعث جذابیت و متفاوت بودن خاصی می شوند .

بیشتر بانوانی که به خاص بودن تیپ و ظاهر اهمیت می دهند از تیشرت و شلوار های ست استفاده می کنند . اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که به ظاهر خود اهمیت می دهید می توانید با توجه به سلیقه ، سایز و طرح مورد علاقه خود ، یکی از ست های تی شرت و شلوار سویکس را به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش داده سپس محصول خود را درب منزل دریافت کنید . در انتخاب رنگ ست تیشرت و شلوار زنانه در افراد چاق بهتر است از رنگ های تیره  و در افراد لاغر از رنگ های روشن استفاده شود .

ست تیشرت و شلوار زنانه ترک

ست تی شرت و شلوار زنانه ترک کنترل رطوبت را به دو روش انجام می دهد. ست تی شرت و شلوار زنانه سویکس که از جنس و الیاف نخ پنبه تشکیل شده برخلاف ست هایی که ، الیاف مصنوعی در انها به کار برده شده ، جریان هوا را به سادگی از خود عبور داده و مانع از تجمع رطوبت روی پوست و ایجاد بیماری های پوستی می شود .

جنس ست تیشرت و شلوار زنانه راحتی سویکس از نخ پنبه بوده به همین علت گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در خانه می باشد . زیرا در گرما را به خود جذب نمی کند و همیشه در فصل تابستان بدن شما را خنک نگه می دارد و به صورت نوع عایق حرارتی عمل میکند به این صورت که در فصل تابستان خنک و در فصل زمستان گرم می باشد.