Showing 1–12 of 265 results

لباس راحتی زنانه | قیمت و خرید اینترنتی ست لباس خانگی و خواب

لباس راحتی زنانه

در سالهای اخیر توجه به لباس به ویژه لباس راحتی در بین خانم‌ها بسیار رواج پیدا کرده است و انتخاب لباس راحتی زنانه مناسبی که علاوه بر اینکه راحتی و تناسب کافی را برای افراد ایجاد می کند، کاملاً با کیفیت باشد و در انواع جنس های مناسب و ضد حساسیت باشد و طرح و رنگ آن نیز با مد سال و هماهنگی داشته باشد، جز فاکتورهای مهمی است که خانمها به آن اهمیت بسیار زیادی می دهند. بنابراین برای آشنایی با اطلاعات کامل و همچنین تعیین لباس راحتی مردانه مناسب در فصل‌های مختلف سال ادامه‌ی این مطلب را از دست ندهید.

همه چیز درباره ی لباس راحتی زنانه

خانم ها به علت داشتن سلایق و نظرات کاملا متفاوت، آیتم های پوشش بسیاری دارند و استایل های متفاوتی برای خود خلق می کنند. در میان تمام این استایل ها، نوع راحتی آن از پر طرفدارترین انواع سبک ها به شمار می رود. لباس راحتی شامل تمام‌ مواردی می شود که خانم ها تمایل دارند با پوشیدن آن راحت به نظر برسند.

البته لباس راحتی زنانه به معنای پوشیدن لباس های شلخته و درهم و بر هم نیست، بلکه به این معناست که با پوشیدن لباس در عین حال که راحت هستند، کاملا شیک و حذاب به نظر برسند. برای آشنایی با انواع و ویژگی های لباس راحتی ادامه این مطلب را از دست ندهید.

از جمله لباس هایی که خانم ها بسیار طرفدار آن هستند و به وفور از آن استفاده می کنند، شامل لباس راحتی می باشد، زیرا معمولا افراد و به خصوص خانم ها زمان زیادی از روز را در منزل می گذرانند و می بایست به لباس این تایم از شبانه روز خود اهمیت زیادی بدهند.

در واقع پوشیدن لباس های راحت به معنای کم اهمیت بودن آن و استفاده از لباس های کهنه و قدیمی نمی باشد. بلکه همین لاین از پوشش نیز همواره دارای جهت های متفاوتی از طرف دنیای مد و نظر استایلیست ها می باشد. بنابراین خوب است که خانم ها به خود نیز اهمیت بیشتری بدهند. برای آشنایی با ویژگی ها و انواع لباس راحتی زنانه این مطلب را از دست ندهید.

لباس راحتی زنانه شیک

تصور شما از لباس راحتی چیست؟ مسلما پوشیدن لباس های گشاد و اور سایز بسیار راحت می باشد و شاید بسیاری از افراد تمایل به پوشیدن چنین لباس هایی داشته باشند، اما صرفا توجه به راحتی یک لباس برای خانم ها کفایت می کند؟ مسلما خیر! لباس زنانه می بایست علاوه بر خصوصیت راحتی، کاملا شیک و جذاب نیز به نظر برسند. به این ترتیب می توان گفت که لباس راحتی زنانه شیک بسیار پر اهمیت تر از صرفا لباس راحتی می باشد.

برای داشتن یک لباس زنانه شیک سعی کنید به دنبال رنگ های ترند روز باشید و یا حداقل بتوانید رنگ ها را با یکدیگر ست در نظر بگیرید و از همه بهتر آن خواهد بود که از ست راحتی زنانه استفاده کنید. به این ترتیب دیگر نگران ست کردن رنگ تیشرت و شلوار خود و یا سایر آیتم های راحتی نخواهید بود.

لباس راحتی دخترانه

برای داشتن لباس راحتی دخترانه به دنبال آیتم های شیک و جذاب دخترانه باشید. معمولا لباس های راحتی زنانه و دخترانه از طریق طرح ها و رنگ های آن ها قابل تفکیک می باشد‌.

سعی کنید برای خرید لباس راحتی دخترانه سراغ رنگ های شاد و پاستیلی بروید. البته درست است که رنگ هایی همچون رنگ های نود و خنثی جز رنگ های جذاب پاییزی و زمستانی محسوب می گردند، اما باز هم تاکید می گردد که برای خرید لباس راحتی دخترانه در این فصل نیز از رنگ های شاد بهره ببرید.

لباس راحتی زنانه

انواع لباس راحتی زنانه

انواع لباس راحتی زنانه طیف بسیار گسترده‌ای دارد و به راحتی نمی‌توان انواعی را برای آن در نظر گرفت، اما به طور کلی لباس هایی که خانم ها مایل هستند استفاده کنند، شامل انواع ست ها، تیشرت ها، شلوارک ها، شلوارها، هودی، تاپ و سایر لباس هایی که خانم ها با پوشیدن آنها علاوه بر داشتن احساس راحتی جذاب و شیک نیز به نظر برسد.

به طور کلی لباس راحتی از جمله سبک هایی است که می‌توان از آیتم های مختلف از جمله خانه و خواب استفاده کرد و این آیتم ها کاملاً بستگی به خود فرد استایل و سلیقه شخصی او دارد.

تاپ زنانه

جالب است که بدانید تاپ زنانه در واقع نوعی کلمه لاتین به شمار می‌رود که به معنای لباسی است که از کمر تا گردن را در اندام خانم ها می پوشاند. تاپ راحتی زنانه را می توان نوعی از استایل لباس زنانه به شمار آورد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص می‌دهد.

خانم‌ها معمولاً از لباس های راحتی زنانه خود برای منزل، باشگاه و یا حتی زیر لباس های دیگر خود به وفور از تاپ‌ زنانه استفاده می‌کنند و به همین دلیل می‌توان گفت این آیتم از پرفروش ترین آیتم های لباس های زنانه می باشد.

تاپ های زنانه به انواع آستین دار، نیم آستین و بدون آستین، کوتاه بلند، اور و یا فیت تقسیم می شوند. انتخاب جنس و رنگ تاپ زنانه نیز وضعیت های زیادی به سایر لباس های شما و استایل کلی دارد، اما بهتر است به طور کلی در استایل خود در فصول گرم از لباس های رنگ روشن و در فصل‌های سرد سال از لباس های تیره در برای جلوگیری از گرم شدن بدن یا هدر رفتن گرمای بدن استفاده کنید.

هودی زنانه

هودی آستین انگشتی زنانه از جمله لباس های پرطرفداری می باشد که در فصولی همچون فصل پاییز و یا فصل بهار بسیار پر کاربرد می باشد. اگر از جمله افرادی هستید که علاقه‌مند به استفاده از هودی زنانه در استایل راحتی زنانه می باشید، باید بدانید که با پوشیدن این آیتم شما استایلی کژوال و غیررسمی پیدا خواهید کرد و در واقع به هیچ عنوان نمی توانید از هودی در استایل‌های رسمی خود استفاده کنید.

هودی ها از جمله لباس هایی هستند که معمولاً به صورت جلو بسته می باشند و همواره دارای کلاه می باشد. برخی هودی ها دارای جیب و برخی بدون جیب و برخی هم دارای نیم زیپ می باشند.

بهتر است برای استفاده از هودی ها از انواع ساده آن بهره ببرید که به راحتی بتوانید با سایر آیتم های استایل خود ست کنید. به طور کلی هودی از جمله لباس راحتی زنانه محسوب می‌شود که می‌توانید آن را به تنهایی یا با سایر لباس‌های خود ست کنید.

لباس راحتی زنانه

تونیک زنانه

تونیک زنانه معمولاً یکی از آیتم‌های لباس راحتی زنانه می باشد که اکثراً به صورت گشاد و لخت و راحت دوخته می شوند. جنس تونیک های زنانه به فصل مورد استفاده آنها بستگی دارد و در فصول گرم سال از تونیک هایی با جنس خیلی خنک و لخت استفاده می‌شود و در فصل های سرد سال از تونیک های پشمی و کشمیر استفاده می کنند‌.

بلندی و کوتاهی قد تونیک بستگی به مراسمی که قصد استفاده از آن را داریم و همچنین رنگ و طرح تونیک با توجه به سلیقه شخصی فرد بستگی دارد. برای انتخاب تونیک راحتی زنانه مناسب حتماً مراسمی که قصد شرکت در در آن را دارید و همچنین استایل کلی خود را در نظر بگیرید. به طور کلی معمولاً قد تونیک با توجه به قد کلی خود فرد انتخاب می گردد. افراد کوتاه قد بهتر است از تونیک بلند استفاده نکنند.

سارافون زنانه

سارافون زنانه یکی از پرطرفدار ترین لباس های زنانه به خصوص در فصول گرم سال می باشد که خانم‌ها از آن به عنوان یک لباس راحتی زنانه استفاده می‌کنند. انواع سارافون زنانه معمولاً بدون آستین و یا آستین حلقه ای می باشد که در زیر آن از لباس های آستین بلند می توانند استفاده کنند یا به صورت تک و بدون آستین از آن بهره می‌برند، اما گاهی برای جذابیت بیشتر سارافون از آستینهای کوتاه برای آن استفاده می‌کنند.

قد سارافون معمولا از گردن تا روی زانو می‌باشد، ولی با توجه به سلیقه شخصی فرد می‌تواند تا روی مچ پا نیز قرار بگیرد. رنگ و طرح سارافون راحتی زنانه با توجه به پوست فرد انتخاب می شود و به عنوان یک لباس راحتی و همچنین لباسی برای انتخاب کنار ساحل بسیار مناسب می باشد.

تیشرت زنانه

تیشرت ها از جمله لباسهای یونیسکسی هستند که معمولا آقایان و خانم‌ها می‌توانند به طور مشترک از آن استفاده کنند. تیشرت یکی از آیتم های مهم استایل و لباس راحتی زنانه می باشد.

تی شرت های زنانه و مردانه تقریباً با طرح و رنگ های یکسانی تولید می‌شود، اما معمولاً تیشرت خانم ها دارای سایز بندی متفاوتی نسبت به سایز بندی تیشرت های مردانه می باشد.

مدل تیشرت های زنانه معمولا یقه خشتی یا یقه گرد و یقه هفت می باشد و دارای طرح های گل دار و پر نقش و نگار تری نسبت به تی شرت های مردانه می باشد.

لباس راحتی زنانه

ویژگی های لباس راحتی زنانه

لباس های راحت و آزاد از جمله لباس هایی است که افراد باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند، زیرا زمان زیادی از طول روز را با آن طی می کنند و از آنجا که مستقیما با پوست بدن شما در تماس است، لذا انتخاب جنس و کیفیت مناسب برای آن از لزومات لباس راحتی به شمار می رود.

بنابراین افراد به خصوص خانم ها که ساعت بیشتری را درخانه به سر می برند گمان نکنند که لباس راحتی موضوع چندان مهمی نیست، بلکه باید حتی هزینه خوبی برای آن درنظر گرفت. هر چه لباس راحتی شما با کیفیت تر باشد، در اثر شستشوی مداوم ثابت تر باقی خواهد ماند و دچار تغییر و یا آسیب نخواهد شد. در این مطلب به معرفی انواع ویژگی های لباس راحتی و خانگی  خواهیم پرداخت.

  • لباس راحتی زنانه باید ویژگی های خاص خود را داشته باشند و این ویژگی های با موارد کلی استایل های دیگر متفاوت است و این ویژگی ها می تواند شامل این موارد باشد:
  • داشتن جنس با کیفیت و مناسب که بهترین جنس لباس زنانه  می تواند شامل جنس نخی و یا نخ پنبه باشد.
  • بهتر است هنگام خرید لباس راحتی خود به دوخت و طرح پارچه آن نیز کاملا توجه کنید. شما می توانید از لباس های کاملا طرح دار و جذاب برای لباس راحتی خود بهره ببرید.
  • سایز لباس می بایست کاملا هماهنگ و اندازه فرم بدن شما باشد. انتخاب لباس راحتی گشاد باعث دست و پا گیری شما و لباس راحتی خیلی تنگ و چسبان مانع از داشتن دامنه حرکتی مناسب برای شما خواهد گشت.
  • رنگ لباس راحتی را باید با توجه به فصل پیش رو و سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. معمولا در فصول گرم سال از لباس رنگ روشن برای تبخیر عرق استفاده می شود و در فصول سرد سال از رنگ تیره تر و رنگ های گرم برای گرما بخشیدن به بدن خود استفاده می گردد.

بهترین رنگ های لباس راحتی زنانه

برای انتخاب یک لباس زنانه مناسب می توان از طرح و رنگ ها متفاوتی استفاده کرد. حتی می توانید از رنگ های ترند روز بهره ببرید‌ تنها نکته ای که در این مورد وجود دارد، در مورد رنگ لباس راحتی می باشد. در واقع بهترین رنگ های لباس راحتی زنانه شامل طیف رنگ هایی می باشد که کاملا با رنگ چهره شما همخوانی داشته باشند و همچنین با توجه به فصل انتخاب گردند. معمولا در فصول گرم از رنگ های سرد و در فصول سرد از رنگ های گرم و یا خنثی استفاده می کنند.

انواع جنس های لباس راحتی زنانه

از آنجا که لباس راحتی زنانه دارای جنس ها و کیفیت های متفاوتی می باشد و هر فرد طبق سلیقه خود نسبت به خرید هر یک اقدام می کند، اما باز هم دارای اشتراکاتی هنگام خرید می باشد، از جمله اینکه معمولا خانم ها جنس لباس راحتی خود را از میان لباس های پنبه و نخ پنبه و همچنین الیاف طبیعی انتخاب می کنند.

انتخاب این الیاف به خصوص برای فصل تابستان مانع از تعریق زیاد بدن فرد می گردد و به علاوه باعث گردش هوا در لباس شده و بوی بد نمی گیرد و همچنین به خصوص برای افرادی که به برخی جنس ها حساسیت دارند، استفاده از جنس های نخی و الیاف طبیعی کاملا صد حساسیت می باشد.

لباس راحتی زنانه

لباس خانگی زنانه

لباس خانگی زنانه از جمله زیر مجموعه های لباس راحتی زنانه به شمار می رود و خانم ها می توانند با توجه به سلیقه خود و همچنین میزان هزینه ای که برای آن در نظر گرفته اند، نسبت به خرید لباس خانگی مناسب اقدام کنند.

لباس خانگی زنانه با کیفیت در درجه اول باید هدف یک لباس راحتی که همان راحتی در آن می باشد را محقق کند. نباید لباس شما بیش از حد تنگ و چسبان باشد که دامنه حرکتی شما را محدود کند و یا بیش از حد گشاد و دست و پا گیر باشد.

سعی کنید همواره لباس خانگی را فیت اندام خود انتخاب کنید. هر چه اندازه لباس با اندام شما هماهنگ تر باشد، مسلما انجام کارهای روزمره شما راحت تر صورت می پذیرد. لباس خانگی زنانه بیشتر با توجه به سلیقه خانم ها انتخاب می گردد و البته فصل هم در انتخاب آن بی تاثیر نخواهد بود.

معمولا در فصول گرم  از الیاف نخ پنبه در جنس لباس راحتی استفاده می گردد که بدن را کاملا خنک نگاه دارد و در فصول سرد سال از جنس لباس های حوله ای و یا پشمی استفاده می کنند که بدن را گرمتر نگاه دارد.

لباس خواب زنانه

لباس خواب زنانه را نیز می توان از زیر مجموعه لباس راحتی زنانه دانست. بنابراین همانطور که از نام آن بر می آید باید جنس و کیفیت و اندازه آن به گونه ای انتخاب گردد که خانم ها در آن کاملا احساس راحتی کنند و خواب راحتی را پیش رو داشته باشند. پوشیدن لباس خواب خیلی تنگ و چسبان علاوه بر اینکه پوست بدن شما را به مخاطره می اندازد، مسلما خواب راحتی نخواهید داشت.

استفاده از لباس خواب با جنس پلاستیک به سلامتی شما حتما آسیب وارد خواهد کرد. بنابراین سعی کنید از لباس خواب با جنس مناسب و با کیفیت و به دور از حساسیت پذیری استفاده کنید. شاید کمی هزینه آن بالاتر به نظر برسد، اما به طور کلی باعث افزایش راحتی و خوابی کافی و مناسب در شما خواهد گردید.

لباس راحتی زنانه ارزان

مسلما نیازی نیست که تمام لباس های زنانه خود را از برندها و قیمت های گرانتر تهیه کنید. گاهی برخی لباس های راحتی به خصوص مواردی که تولید داخلی هستند، با وجود کیفیت و جنس مناسب دارای قیمت پایین تری هستند. بنابراین همواره لباس راحتی زنانه ارزان به معنای بی کیفیت بودن آن نیست و شما می توانید لباس های مناسبی را با قیمت های ارزان تر به دست آورید. حتی می توانید با برنامه ریزی کردن در زمینه تایم خرید خود، از حراجی های فصلی استفاده کنید و لباس های راحتی ارزان خود را از انواع با کیفیت تر آن تهیه کنید.

لباس راحتی زنانه

لباس راحتی نخی زنانه

همانطور که گفته شد لباس راحتی نخی زنانه باید فاکتورهای مختلفی را داشته باشد، از جمله این فاکتورها می توان به جنس آن ها اشاره کرد. هر چه جنس و کیفیت لباس زنانه به نخی و نخ پنبه نزدیکتر باشد‌، می توان گفت علاوه بر اینکه کیفیت بالاتری را دارند، باعث عدم بروز حساسیت روی پوست فرد می گردد، به خصوص برای افرادی که دارای پوست های حساس هستند، نباید به هیچ وجه از جنس لباس پلاستیکی استفاده کنند و باید اولویت خود را در انتخاب لباس زنانه ، جنس نخی و نخ پنبه و نهایتا پوپلین قرار دهند.

علاوه بر این لباس راحتی نخ پنبه دارای کیفیت های متفاوتی هستند و بهتر است شما از نوع با کیفیت بالای آن تهیه کنید تا در اثر شستشوی مداوم آن از بین نرود. این موضوع برای خانم ها بسیار اهمیت دارد، زیرا خیلی زود و به خصوص در هوای گرم به عرق سوز شدن دچار می گردند و اگر از جنس لباس نخ پنبه خرید نکنند، پوست آن ها به مرور دچار آسیب های جدی و فرسایش خواهند شد.

خرید لباس راحتی زنانه

یکی از نکاتی که ذهن افراد و به خصوص خانم ها را به خود درگیر می کند، خرید لباس زنانه مناسب است . و این موضوع برای خانم ها اهمیتی بیش از پیش خواهد داشت، زیرا معمولا خانم ها دارای پوستی حساس تر نسیت به آقایان می باشند، بنابراین در خرید انواع لباس های راحتی زنانه با کیفیت و اصل از نکات مهم هنگام خرید این فاکتور مهم می باشد.

سعی کنید برای خرید لباس زنانه از برندهای معتبر ایرانی مثل برند سویکس یا برند های معتبر خارجی استفاده کنید تا علاوه بر اطمینان از اصل بودن کالا به خرید لباس با پارچه ای با کیفیت و مناسب پوست اطمینان داشته باشید.

البته این بدان معنی نیست که برندهای کاملا شناخته نشده دارای جنس و کیفیت نامناسبی هستند، بلکه شما  می توانید با استفاده از نظر سایر خریداران نیز در این مورد کمک بگیرید تا بتوانید یک لباس راحتی با کیفیت را خریداری نمایید که مسلما قیمت آن خیلی ارزان نخواهد بود.

لباس راحتی زنانه ایرانی

با توجه به پیشرفت تولیدی های داخلی و تولید لباس های با کیفیت تری نسبت به گذشته و همچنین طراحی های جذاب تر، طرفداران لباس راحتی زنانه ایرانی به مرور بیشتر شده است و طیف وسیعی از خانم ها علاقه دارند که از لباس های تولید داخل به خصوص به دلیل قیمت مناسب آن ها استفاده کنند.

علاوه بر این می توانند با توجه به آب و هوای مخصوص کشور خودمان به خرید لباس های مرتبط بپردازند و نیازی نیست هزینه گزافی را برای تهیه آن ها بپردازند.

بنابراین لباس زنانه لزوما به معنای خرید لباس های گرانقیمت و لوکس نمی باشد. همینکه دو فاکتور کیفیت و راحتی را داشته باشد، به عنوان یکی از اولین انتخاب های خانم ها محسوب خواهد گشت.

لباس راحتی زنانه

لباس راحتی زنانه ترک

به طور کلی لباس های دوخت ترک و به خصوص لباس راحتی زنانه ترک به دلیل داشتن طراحان حرفه ای و کاملا آشنا با اصول مد و طراحی های اروپایی و نزدیک بودن آن ها به کشورهای اروپایی که دائما در حال ارسال محصولات برند خود به ترکیه می باشند.

همین موضوع مهم ترین دلایلی است که افراد با توجه به اینکه لباس راحتی ترک نسبت به مشابه اروپایی و برندهای آمریکایی قیمت متعادل تری دارند و خانم هایی که قصد خرید لباس را دارند که در اثر شست و شو مقاومت داشته باشد و در عین حال شیک و جذاب به نظر برسد، حتما چندین باری از برندهای ترک خرید کرده اند.

لباس راحتی تابستانی زنانه

از انواع پر کاربرد لباس های راحت و آزاد می توان به لباس راحتی تابستانی زنانه اشاره کرد. معمولا خانم ها برای فصل تابستان به علت تعریق بیشتری که نسبت به دیگر فصل های سال دارند،از لباس های آزاد خنک و نخی استفاده می کنند.

از طرف دیگر لباس راحتی زنانه معمولا با جنس و کیفیت پنبه و نخ پنبه تولید می گردد تا علاوه بر اینکه ایجاد حساسیت و آلرژی نکنند، باعث تبخیر عرق از روی بدن نیز می گردد و همین امر به خنک شدن بدن کمک شایانی خواهد کرد.

از طرف دیگر معمولا لباس های تابستانی را در رنگ های روشن و شاد و پاستیلی تهیه می کنند که هم گرما را از خود عبور می دهند و هم باعث تعریق کمتر می گردند و همچنین معمولا رنگ های روشن باعث روحیه و نشاط بیشتری در افراد به خصوص خانم ها می گردد و این رنگ ها برای فصل تابستان و گرما مناسب تر به نظر می رسند.

لباس راحتی زمستانی زنانه

برای خرید لباس راحتی زنانه در فصول سرد سال حتما می بایست در فکر تهیه لباس راحتی زمستانی نیز باشید، زیرا به علت هوای سرد فصل زمستان بهتر است از لباس های گرمتر استفاده کنید. خوب است به جای پوشیدن شلوارک ها از شلوارهای گرمتر بهره ببرید.

جنس لباس راحتی زمستانی زنانه معمولا از انواع دورس، پشمی، پنبه ای ضخیم و کشمیر تولید می گردد که علاوه بر نرمی و راحتی دارای گرمای متعادلی نیز می باشند. مسلما در مناطقی که دارای آب و هوای سردتر هستند، استفاده از لباس راحتی پشمی بیشتر دیده می شود و در مناطقی که آب و هوای معتدل تری دارند، از لباس های نخ پنبه ضخیم برای گذراندن فصل زمستان بهره گرفته می شود.

لباس راحتی زنانه

ست لباس راحتی زنانه

ست لباس راحتی زنانه شامل انواع مختلفی می باشند و خانم ها می توانند برای لباس راحتی خود هر کدام از آن ها را استفاده کنند؛ به عنوان مثال استفاده از تاپ و شلوارک، تاپ و شورتک، تاپ و شلوار، تیشرت و شلوارک، تیشرت و شلوار و انواع تیشرت های آستین کوتاه، بلند، رکابی و نیم آستین به عنوان لباس تو خونه ای خود استفاده کنند.

لباس آزاد و راحت سویکس را می توانید برای میهمانی های خودمانی نیز استفاده کنید و از آنجا که دارای طرح و رنگ های جذاب و ست هستند، باعث شیک نشان دادن استایل راحتی شما می گردد.

خرید ست راحتی زنانه به خصوص برای افرادی که خرید و ست کردن آیتم های مختلف برای آن ها کاری دشوار می باشد، بسیار راحت تر است و می توانند با انتخاب ست راحتی زنانه دیگر نیازی به هماهنگ کردن رنگ و طرح آیتم های لباس راحتی خود نداشته باشند.

حراج لباس راحتی زنانه

معمولا برای خرید لباس راحتی زنانه در خارج از فصل می توانید از حراج های داغ سویکس استفاده داشته باشید. به این نحو که اگر در حال خروج از فصل زمستان می باشید، لباس های راحتی پشمی، کشمیر و جنس های گرم زمستانه معمولا در حراج های بزرگ قرار می گیرند تا قفسه های فروشگاه ها برای قرار دادن لباس های فصل جدید دارای فضای بیشتری باشند و برای لباس های تابستانی نیز به همین گونه عمل می گردد. معمولا برای لباس های زنانه حراج وسیع تری را شاهد هستیم و به این ترتیب خانم ها می توانند با خرید انواع لباس و ست های راحتی از حراجی ها لباس های با کیفیت و برندهای معتبری همچون سویکس را با قیمت هایی بسیار کمتر از فصل مرتبط با آن ها خریداری کنند و برای سال های آینده از آن ها استفاده کنند.

خلاصه مطالب لباس راحتی زنانه

استایل راحتی زنانه از مدل لباس هایی است که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود. لباس راحتی به این علت که خانم ها دارای سلایق و نظرات مختلفی هستند در انواع و آیتم های متفاوتی تولید می گردد و دسته بندی آنها کاری سخت به نظر می‌رسد، اما پر طرفدار ترین پوشاک زنانه خانگی شامل تیشرت، سارافون، پیراهن، تاپ، شلوارک و تاپ شلوارک می باشد.

لباس راحتی زنانه از جمله لباس هایی است که بسیار پر کاربرد است و آیتم های مختلفی در میزان راحتی ان تاثیر گذار است. از جمله آیتم هایی که در راحتی راحت بودن لباس راحتی موثر است، رنگ آن می باشد. معمولا یه مدل رنگ گرم، سرد و خنثی در لباس راحتی بسیار پر کاربرد است‌.

برای خرید لباس زنانه علاوه بر قیمت و برند آن بهتر است به رنگ، طرح، فصل مورد نظر، کیفیت و میزان فعالیت خود توجه کنید. لباس راحتی به معنای استفاده از لباس های کهنه و قدیمی نیست، بلکه استفاده از لباس هایی است که در عین حال که در آن ها احساس راحتی می کنید، کاملا مطابق مد روز وترند باشند.برای اشنایی با نکات خرید لباس می توانید مقاله "نکات مهم در هنگام خرید لباس راحتی و خواب" را بخوانید

لباس راحتی زنانه

لباس راحتی گرم زنانه

در فصل های سرد سال انتخاب لباس مناسب می تواند تا حد زیادی بدن افراد را از گزند سرما در امان دارد. از جمله مهم ترین لباس ها برای هر فصل سال انتخاب لباس راحتی گرم زنانه می باشد و خانم‌ها در طول سالیان اثبات کرده اند که به لباس راحتی خود همانند لباس بیرون از منزل اهمیت زیادی قائل هستند و به دنبال لباس هایی با کیفیت و هماهنگ با مد روز می باشند.

معمولا لباس های راحتی از انواع نخ و یا نخ پنبه تهیه می‌گردد، اما لباس راحتی های گرم که برای فصل‌های سرد سال مورد استفاده قرار می‌گیرد، نیز از انواع پارچه های نخی و نخ پنبه دورو و ضخیم انتخاب می گردد تا علاوه بر این که موجب عدم ایجاد حساسیت پذیری در خانم ها گردد، باعث گردش هوای مناسب بین بدن و لباس گردد و به این ترتیب موجب بروز آلرژی های پوستی در خانم ها نمی گردد و با گرم نگه داشتن بدن افراد موجب گردش خون بیشتری در بدن افراد می گردد و به این ترتیب بدن افراد را از گزند سرما دور نگاه خواهد داشت.

رنگ و طرح لباس های زمستانی و لباس های راحتی گرم نیز متناسب با فصل زمستان تعیین می‌گردد. معمولاً در فصل‌های سرد سال از رنگ های نود و رنگ‌های گرم همچون نارنجی، قرمز، قهوه ای، زرد و سبز که متناسب با این فصل می باشد، استفاده می گردد.

لباس تو خونه ای دخترانه

معمولاً منظور از لباس راحتی به عنوان لباس تو خونه ای دخترانه و یا زنانه نیز تعبیر می گردد و به این ترتیب می توان گفت که یکی از فاکتورهای مهم لباس تو خونه ای دخترانه راحت بودن آن می باشد که فرد بتواند خستگی روزانه خود را با پوشیدن لباسی راحت و متناسب با سایز بدن خود و هماهنگ با سلیقه خود از بین ببرند. از طرف دیگر معمولا لباس تو خونه ای دخترانه بهتر است از رنگ‌های شاد و متناسب با روحیه آنها تعیین گردد.

البته در تولیدی های داخلی برای سنین کودکی تا جوانی لباس تو خونه ای دخترانه را طبقه بندی می کنند و رنگ و طرح ها متناسب با سایز و سن آن ها تعیین می گردد، زیرا همانطور که می‌دانید لباس مناسب منزل و در واقع لباس تو خونه ای باید شرایط و ویژگی‌های خاص خود را داشته باشد و شما نمی توانید هر لباس و تیشرتی را که برای بیرون می پوشید، برای محیط منزل نیز اختصاص دهید، زیرا برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه های خود لباس های بیرونی خود را که کمی کهنه تر شده اند را به عنوان لباس تو خونه ای مصرف می‌کنند که از لحاظ بهداشتی تایید نمی گردد، زیرا بر روی بهداشت پوست و بدن افراد تاثیر خوبی نخواهد گذاشت و از طرف دیگر روحیه افراد را تضعیف می‌کند.

لباس تو خونه ای زنانه

از لحاظ طرح و رنگ لباس تو خونه ای زنانه با لباس تو خونه ای و لباس راحتی زنانه و دخترانه متفاوت می باشد. معمولا لباس تو خونه ای زنانه از رنگهای متناسب با فصل و رنگ های متفاوت با لباس تو خونه ای دخترانه تعیین می گردد، به عبارت دیگر معمولاً طرح و رنگ آنها نسبت به انواع راحتی دخترانه کمی سنگین تر می باشد.

از طرف دیگر جنس و کیفیت لباس تو خونه ای زنانه باید به گونه ای انتخاب گردد که علاوه بر هماهنگی با فصل پیش رو، حساسیت زا نباشد و بانوانی که دارای پوست‌های حساس نیز می‌باشند، به راحتی بتوانند از آنها استفاده کنند، لذا بهترین جنس برای لباس  توخونه ای زنانه از انواع نخ و یا نخ پنبه با کیفیت پ تهیه می گردد.

لباس راحتی زنانه

بلوز و شلوار راحتی زنانه

بسیاری از خانم‌ها علاقه‌مندند که لباس راحتی زنانه خود را از میان بلوز و شلوار راحتی زنانه انتخاب کنند، زیرا معمولاً بلوز و شلوار راحتی را می‌توانید حتی برای پذیرایی از میهمانان خودمانی استفاده کنید و نیاز به تغییر دادن لباس های خود نمی باشد. بهتر است بلوز و شلوار راحتی زنانه خود را از میان پک های ست تهیه کنید، به این ترتیب نیاز به هماهنگ کردن لباسهای بالا تنه و پایین تنه خود نخواهید داشت و معمولاً این ست های راحتی زنانه بر اساس مد روز و رنگ سال تهیه می گردد و شما می توانید با انتخاب یک ست کامل از بلوز شلوار تو خونه ای و راحتی علاوه بر استفاده از جنس با کیفیت و لطیف آنها، پوششی کامل و مطابق با مد روز داشته باشید.

لباس خواب راحتی دخترانه

سعی کنید حتماً بین لباس راحتی تو خونه ای خود و لباس خواب تفاوت قائل باشید و با همان لباسی که در طول روز در محیط منزل کارهای خود را انجام می دهید، به رختخواب نروید، زیرا بر طبق استانداردهای جهانی مد ویژگی‌ها و فاکتورهای لباس راحتی تو خونه ای با لباس خواب راحتی دخترانه کاملاً متفاوت می باشد. لباس های خواب دخترانه در انواع قد بلند و قد کوتاه، جنس های راحت و متفاوت و رنگبندی متنوع تهیه می گردد، اما نکته مهمی که در تمام لباس های راحتی مشاهده می شود؛ راحت بودن و فیت بودن آنها می باشد.

اندازه و سایز لباس خواب باید به گونه ای باشد که هنگام خواب به میان دست و پا قرار نگیرد و آنقدر تنگ و چسبان هم نباشد که نتوانید خواب راحتی داشته باشید. بنابراین اندازه و سایز لباس خواب راحتی نکته بسیار مهمی است که افراد باید در لباس راحتی و خواب خود لحاظ کنند. معمولاً رنگ لباس خواب راحتی از میان انواع رنگهای روشن و ملایم انتخاب می گردد. البته انتخاب رنگ‌های خنثی نیز درراین مورد طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

بلوز راحتی زنانه

بلوز یا blouse نوعی لباس راحتی است که کاربردهای گوناگونی دارد و خانم ها به عنوان بلوز راحتی زنانه در محیط منزل یا برخی مهمانی ها به تن می کنند. از بلوز برای پوشش بالاتنه استفاده می شود. در واقع می توان بلوز زنانه را نوعی لباس راحتی زنانه محسوب کرد که در طرح ها و رنگ های متفاوت طراحی و تولید می گردد. برخی خانم ها بلوز و شومیز را به جای یکدیگر به کار می گیرند، اما شایان توجه است بدانید تفاوت عمده بلوز و شومیز در جلوباز بودن آن هاست. در واقع بلوزها معمولا به صورت جلوبسته هستند و شومیز در انواع جلوبسته و جلوباز وجود دارد. معمولا از بلوزهای راحتی زنانه و غیر مجلسی برای پوشش در مهمانی های خودمانی استفاده می شود که علاوه بر پوشش کامل بالاتنه راحتی و آزادی عمل زیادی برای فرد مصرف کننده به وجود خواهد آورد‌.

هودی زنانه (17)

شلوار راحتی زنانه (1)

ست تیشرت و شلوارک زنانه (85)

ست تیشرت و شلوار زنانه (88)

سارافون زنانه (6)

تیشرت زنانه (2)

تونیک زنانه (60)

تاپ زنانه (5)

قیمت و هزینه لباس راحتی زنانه چقدر میباشد ؟

لباس های راحتی با توجه گزینه هایی مثل جنس، نوع و برند تولید کننده لباس دارای قیمت و هزینه های متفاوتی میباشد.قیمت لباس های راحتی زنانه برند معروف سویکس از 169 تومان شروع می شود و تا قیمت 498 تومان ادامه دارد.

ست لباس راحتی زنانه ترک

تمامی لباس های راحتی برند سویکس از پارچه ترک درجه یک و الیاف نخ پنبه در جنس لباس های راحتی استفاده می شود که بدن را کاملا خنک نگه میدارد و باعث باعث عدم بروز حساسیت بر روی پوست افراد می گردد.