مقالات

جدیدترین مدل های پیراهن نخی مردانه تابستانی 2022

پیراهن نخی مردانه

به طور کلی پیراهن مردانه به فاکتوری از لباس و استایل مردانه گفته می شود که برای پوشش بالاتنه مورد استفاده قرار می گیرد. دارای جیب و یقه می باشد و البته با توجه به رسمی یا غیر رسمی بودن پیراهن، انواع یقه ها را شامل می گردد و معمولا در دو نوع آستین کوتاه و آستین بلند به تولید می رسد.

اولین بار پیراهن دکمه دار توسط شرکت براون و دیویس در سال ۱۸۷۱ به ثبت رسید و پس از آن پیراهن ها به شکل امروزی به وفور مورد استفاده آقایان قرار گرفت. جنس و کیفیت پیراهن ها تاثیر زیادی در میزان راحتی فرد ایفا خواهد کرد.

پیراهن مردانه نخی یکی از انواع کیفیت هایی است که آقایان علاقه زیادی به استفاده از آن به خصوص در فصل تابستان دارند. پیراهن نخی مردانه به علت توانایی در جذب عرق  و دارا بودن جنس لطیف و خنک علاوه بر استایل های تابستانه، برای استایل راحتی و منزل نیز بسیار مناسب به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم در مورد جدیدترین مدل های پیراهن نخی مردانه تابستانی 2022 اطلاعاتی مختصر را ارائه دهیم.

جهت دیدن لیست محصولات و قیمت های لباس راحتی مردانه کلیک کنید.

پیراهن مردانه نخی ارزان

پیراهن مردانه نخی ارزان معمولا نسبت به سایر جنس های پیراهن دیگر همه پسند تر می باشد. از علل قیمت پایین تر این پیراهن ها می توان به دسترس بودن مواد اولیه آن به ویژه برای تولید کنندگان داخلی، راحتی در دوخت آن برای تولید کننده و در دسترس بودن رنگ های متنوع از این جنس پارچه در تهیه پیراهن نخی مردانه که طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است و آقایان تمایل دارند در کمد لباس های خود حداقل یک الی دو دست از پیراهن مردانه نخی را داشته باشند، اشاره کرد.

پیراهن مردانه نخی کاملا سبک و خنک بوده و به علت جنس نخ آن به راحتی اجازه گردش هوا بین پیراهن و بدن فرد را می دهد و در نتیجه فرد دچار ناراحتی های پوستی و به ویژه عرق سوز شدن در فصول گرم نخواهد شد.

از طرف دیگر پیراهن نخی مردانه دارای رنگ و طرح های بی نهایت متنوعی است که معمولا برای هر سلیقه ای کفایت می کند و هر فرد با هر نگرش و سایقه ای قادر به استفاده از آن خواهد بود.

برای اینکه بتوانید با توجه به سلیقه خود بهترین رنگ را برا پیراهن نخی مردانه انتخاب کنید پیشنهاد می شود که مقاله “بهترین رنگ های لباس راحتی و خانگی در منزل” را مطالعه کنید.

پیراهن نخی مردانه

پیراهن نخی مردانه درجه یک

در بسیاری از تبلیغات شاهد استفاده از عبارت پیراهن مردانه نخی درجه یک می باشید، اما منظور از درجه یک بودن یک پیراهن مردانه نخی چه چیزی می باشد؟ همانطور که می دانید جنس پارچه ها دارای کیفیت ها و درجه های مختلفی می باشد، به همین دلیل، منظور از درجه یک بودن یک پیراهن نخی به معنای خالص بودن و تمام نخ بودن یک پیراهن مردانه می باشد. برای آشنایی انواع جنس های پیراهن مردانه نخی میتوانید مقاله “آشنایی با بهترین جنس لباس راحتی” را مطالعه کنید.

همان‌طور که می‌دانید اگر یک پارچه کاملاً نخ باشد و هیچگونه مواد پلاستیکی در آن استفاده نشده باشد، به سرعت چروک می‌شود و اما به علت دارا بودن ویژگی هایی همچون خنک بودن، قابلیت انتقال هوا بین بدن و لباس، عدم بروز بیماریهای پوستی و به ویژه بسیار مناسب برای افرادی که دارای حساسیت های پوستی به مواد پلاستیکی لباس ها میباشد، بسیار عالی به نظر می‌رسد و می‌تواند چروک پذیر بودن آن را کاور کند.

بنابراین اگر شما به دنبال پیراهن مردانه ای هستید که کاملاً نخ باشد، سعی کنید از انواع درجه یک آن تهیه کنید. معمولا پیراهن های نخی از جنس نخ می تواند علاوه بر جذابیت و زیبایی که برای شما در فصول گرم فراهم می کند، موجب می گردد که در فصل تابستان بتوانید از رنگ های شاد و روشن و جذاب استفاده کنید و به استایل خود رنگ ببخشید‌.

پیراهن مردانه ترک

از جمله مواردی که برای پیراهن نخی مردانه می توان ذکر کرد که سرعت چروک پذیری آن می باشد.

معمولا پیراهن های نخی به علت جنس و کیفیت آن چه از کیفیت کاملاً درجه یک تهیه شود و یا از کیفیت های درجه پایین‌تر تهیه گردد و در اثر حرارت بدن یا نشست و برخاست به سرعت چروک می‌شود و ممکن است ظاهر نامرتبی را در استایل شما ایجاد کند که این یکی از نکته‌های منفی پیراهن مردانه نخی محسوب می گردد، ولی به علت سبک بودن، راحتی و خنک بودن به ویژه در فصل تابستان از اولویت‌ها در انتخاب آقایان برای خرید پیراهن محسوب می گردد.

قبل از خرید پیراهن تابستانی مردانه حتما مقاله “نکات مهم در هنگام خرید لباس راحتی و خواب” را مطالعه کنید

پیراهن نخی مردانه ترک به علت ترکیب کردن جنس نخی و همراه با کتان توانسته است این میزان چروک پذیری را به حداقل برساند و آقایان هنگام پوشیدن پیراهن مردانه نخی خود نیاز به نگرانی در مورد پیراهن خود نخواهند داشت، اما باز هم به علت ارگانیک بودن مواد اولیه پارچه نخی احتمال چروک شدن در آن وجود خواهد داشت و بنابراین بهتر است برای استفاده در مجالس رسمی و نیمه رسمی خود، برای محیط کار یا دانشگاه از پیراهن های مردانه نخی حتی از جنس ترک نیز استفاده نکنید و آن را به استایل های کژوال و غیر رسمی خود اختصاص دهید.

پیراهن خنک مردانه مناسب برای فصل تابستان

پیراهن مردانه نخی خنک از جمله پرطرفدارترین انواع پیراهن ها در بین آقایان محسوب می‌گردد که به علت خنک بودن و کیفیت و لطافت آن در فصول گرم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از آنجا که پیراهن های مردانه نخی معمولاً دارای کیفیت های مختلفی هستند و انواعی از آنها که دارای درصدی پلی استر در آنها می باشد، معمولاً خنک بودن آنها نسبت به پیراهن های نخی خالص کمتر است و شما تنها با مراجعه به قسمت راهنمای لباس یا پرسیدن از فروشنده می توانید به راحتی دریابید که این لباس پیش روی شما از جنس نخ خالص است یا مقداری پلاستیکی و پلی استر در آن وجود دارد.

پیراهن مردانه های نخی از آنجاکه از جنس الیاف طبیعی یا از ساقه‌های کتان تهیه می گردد و به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی هستند، به مراقبت و نگهداری ویژه احتیاج دارد. همچنین نسبت به پارچه هایی که با الیاف مصنوعی تهیه می شوند یا با الیاف مصنوعی ترکیب می گردد، قیمت بالاتری دارند. چنانچه می خواهید در مورد لباس های راحتی تابستانه اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید مقاله “لباس راحتی تابستانی مردانه” را مطالعه فرمایید.

پیراهن نخی مردانه

پیراهن استین کوتاه نخی 

پیراهن های مردانه نخی معمولاً در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی طراحی و دوخت می‌شود و یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در زیبایی و نوع استایل با پیراهن مردانه نخی تابستانه می تواند نوع آستین آنها باشد.

معمولا پیراهن های مردانه نخی در دو نوع آستین کوتاه و آستین بلند تولید می‌شود، اما هر کدام از آن ها می‌تواند دارای یقه، جیب یا مدل دکمه های متفاوتی باشد یا حالت کلی لباس به صورت اسپرت یا رسمی در نظر گرفته شود.

پیراهن مردانه نیز از این جمله محسوب می‌گردد و می‌تواند در انواع آستین کوتاه و آستین بلند نیز تولید گردد.

پیراهن های مردانه نخی آستین کوتاه این ویژگی را دارد که هم می‌تواند در استایل رسمی و هم در استایل نیمه رسمی یا حتی غیر رسمی استفاده شود و با توجه به نوع دوخت لباس می توان آن را با کت و شلوارهای رسمی به تن کرد و به این ترتیب رسمیت آن تعیین می‌شود، اما معمولاً پیراهن های مردانه نخی در مدل آستین کوتاه تولید می گردد که به صورت اسپرت و در استایل‌های کژوال قابل استفاده هستند.

آقایان برای دور شدن از گرمای تابستان به وفور می توانند از آن استفاده کنند. بهتر است پیراهن مردانه آستین کوتاه را در فصل‌های زمستان و پاییز استفاده نکنید و جای آن را به پیراهن های آستین بلند بدهید.

پیراهن آستین بلند مردانه

بسیاری از آقایان علاقه‌مندان حتی در روزهای بسیار گرم فصل تابستان یا بهار از پیراهن های آستین بلند استفاده کنند، اما جنس آن از نوع انواع پیراهن مردانه نخی باشد تا خنکی را به بدن آنها القا کند. پیراهن مردانه نخی آستین بلند ویژگی را دارد که می‌تواند در انواع استایل های رسمی و نیمه رسمی مورد استفاده قرار بگیرد، حتی برای استایل کاری آقایان نیز می تواند گزینه بسیار مناسبی در طول فصل تابستان محسوب گردد که علاوه بر اینکه به دنبال لباس راحت و با کیفیت از جنس نخ می باشند و بتوانند به هنگام انجام فعالیت‌های روزمره و کاری خود دست و پا گیر نباشد و حس سبکی و لطافت را از لباس خود دریافت کنند.

پیراهن آستین بلند مردانه می‌تواند دارای تنوع رنگی متفاوت باشد، اما اگر قصد استفاده از آن را برای استفاده های رسمی تر یا استایل کاری خود دارید، بهتر است از انواع تک رنگ یا طرح های ساده استفاده کنید و اگر قصد استفاده از ان را برای مهمانی های دورهمی یا استایل های غیررسمی را دارید، می توانید انواع رنگی و طرح دار آن را نیز مورد استفاده قرار دهید.

پیراهن نخی مردانه

پیراهن گلدار نخی مردانه

یکی از طرح هایی که در سالهای اخیر به ویژه در فصل تابستان ترند شده است و بسیاری از آقایان جز طرفداران پروپا قرص آن شده اند، استفاده از پیراهن مردانه نخی گلدار یا همان پیراهن‌ هاوایی می باشد. استفاده از این پیراهن ها به ویژه در فصل تابستان به علت طرح و رنگ های بسیار شاد و متنوعی که دارد، توانسته است برای انواع سلیقه ها، طرح های مختلفی را طراحی و اجرا کند.

این پیراهن ها طیف رنگی در انواع رنگ های نود و روشن تا رنگ های تیره را شامل می گردد و با توجه به سلیقه مشتری می‌تواند تعیین گردد. معمولا این نوع پیراهن ها به صورت وارداتی از کشور بنگلادش می باشد و جنس پارچه آنها نخی خنک است که شما می توانید با توجه به زمینه این پیراهن ها از شلوار مطابق با همان رنگ استفاده کنید.

دقت داشته باشید که برای ست کردن پیراهن مردانه هاوایی یا همان گلدار حتماً سایر آیتم های لباس خود را به صورت ساده انتخاب کنید و به هیچ عنوان شلوار طرح دار و پیراهن طرح دار را با یکدیگر ست نکنید، زیرا شلوغی استایل شما موجب غیر جذاب به نظر رسیدن سبک پوشش شما خواهد شد.

علاوه بر این پیراهن مردانه نخی گلدار معمولاً در انواع آستین کوتاه ارائه می‌شود، اما برخی انواع آن در نوع آستین بلند نیز تولید می گردد و برای آقایانی که مایل نیستند از پیراهن های آستین کوتاه استفاده کنند، مناسب به نظر برسد

پیراهن نخی مردانه

پیراهن سفید مردانه نخی

یکی از ملزومات کمد لباس هر مرد جنتلمنی استفاده از پیراهن مردانه نخی سفید رنگ می باشد. به عبارت دیگر پیراهن رنگ سفید را می‌توان یکی از ضروری ترین اقلام مورد استفاده در استایل آقایان محسوب کرد که علاوه بر اینکه در استایل‌های رسمی و نیمه رسمی مورد استفاده قرار می گیرد، می توان در استایل‌های غیررسمی و خودمانی نیز به تن کرد.

پیراهن‌های سفید در انواع جنس و کیفیت طراحی و تولید می گردد و انواع پیراهن های نخی و الیاف طبیعی همچون پارچه های پشمی، پارچه های کتان، پارچه های ابریشمی و الیاف مصنوعی همچون ریون یا ویسکوز و پلی استر همگی از جمله جنس و کیفیت هایی هستند که در رنگ سفید برای پیراهن مردانه طراحی و تولید می گردد و طرفداران زیادی را از آن خود کرده است.

از آنجا که رنگ سفید جز رنگ های خنثی محسوب می گردد، لذا با هر رنگ پوست و چهره های تطابق دارد و به همین علت طرفداران زیادی را از آن خود کرده است و آقایان می‌توانند از آن همراه با کت شلوار ،همراه با شلوارهای کتان، شلوارهای جین و شلوارهای پارچه‌ای به صورت جداگانه استفاده کنند و ست کردن آن با سایر اکسسواری ها مانند کراوات های رنگی و کفش و کمربند در رنگ های مختلف به راحتی انجام پذیر است.

خلاصه مطلب پیراهن نخ پنبه مردانه

یکی از ملزومات کمد لباس هر مرد جنتلمنی استفاده از پیراهن مردانه می باشد که انتخاب پیراهن نخی مردانه برای فصل تابستان و هوای گرم بسیار مطلوب به نظر می‌رسد، اما از آنجا که این پیراهن ها خیلی زود چروک می شوند، استفاده از آن در استایل‌های رسمی توصیه نمی‌گردد و بهتر است برای استایل های نیمه رسمی خود به علت کیفیت، لطافت، خنکی و سبکی آن به خصوص در فصل تابستان مورد استفاده قرار دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *